10 yakışıklıdan çekici kadın tarifi

10 YAKIŞIKLIDAN ÇEKİCİ KADIN TARİFİ

10 Yakışıklıdan Çekici Kadın Tarifi...

Tarih : 16 Ocak 2015, 10:14
Puan Ver : 10 Yakışıklıdan Çekici Kadın Tarifi(0/10)0


Luke Evans: Yakın zamanda bir kadında gördüğüm en seksi şey, üste oturan dar siyah bir gece elbisesi. Gerçekten nefes kesici…

Alex Pettyfer: Bir kadını itici bulmam için bir neden olmasa da özgüvenini yitirmiş bir kadın beni cidden üzer. Tüm samimiyetimle bütün kadınların çok farklı güzelliklerinin olduğunu düşünüyorum. Çok zor bir dünyada yaşıyoruz ve dünyanın zorlukları kadınlar için daha da katlanıyor. Ama kadınlar asla vazgeçmemeli.

Ian Somerhalder: Biriyle dans ettiğinizde veya bir ritimi tutturduğunuzda, bu gerçekten seksi bir şey.

Andrew Lincoln: “Bir kadının en seksi göründüğü an kendini en rahat hissettiği andır. Sadece erkekler için giyinen kadınlar hiç tipim değil.”

Hugh Jackman: Yazlık giysilerin büyük bir hayranıyım. Bütün gün plajda takılırsın ve gece olur dışarı bir yerlere çıkarsım. İşte benim için seksilik budur.

Josh Duhamel: Şahsen ben kalçalara bayılıyorum.

Luke Bryan: “Eşim gerçekten atletik biri. Tenis oynayarak ve egzersiz yaparak her zaman formunu koruyor… Bu gerçekten beni baştan çıkarıyor.”

Ryan Eggold: Kimse mükemmel değildir, ama hayallerimi süsleyen kadın gerçekten çok zeki olmalı. Zekâ benim için çok seksi bir şey. Aynı zamanda şefkatli olmalı, bu gerçekten çok önemli. Ve doğal davranmalı, karşısına ne çıkarsa çıksın ona açık olmalı.

Ryan Lochte: Bir kadının en seksi göründüğü an, benim uzun kollu gömleklerimden birini giydiği andır. İkincisi en seksi ise beyaz jeanler.

Lenny Kravitz: Birçok kadının daha doğal olmasını umuyorum. Kadınlar toplumun onlara dayattığı görünüme sahip olabilmek için bir sürü plastik operasyona giriyorlar. Bence zarif bir şekilde yaşlanmak dünyanın en harika şeyi… Doğal bir şekilde yaşlanan ve kendine bakan kadınları inanılmaz seksi buluyorum. Doğal olan her şey önünde saygıyla eğiliyorum.


Etiketler: 10  Yakışıklıdan  Çekici  Kadın  Tarifi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER