12 kaçak göçmen yakalandı

12 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI

Bodrum’da aldıkları istihbaratı değerlendirerek çalışma başlatan Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Amirliği görevlileri, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ile birlikte yaptıkları çalışmada, kaçak göçmen taşıdığı bilgisine ulaşılan tekneyi takibe aldı.

Tarih : 20 Ocak 2015, 14:21
Puan Ver : 12 Kaçak Göçmen Yakalandı(9/10)5


Muğla'nın Bodrum ilçesinde Sahil Güvenlik ve polis ekiplerinin ortak operasyonu sonucu, Yunanistan'ın Kos Adası'na gitmek isteyen 12 kaçak göçmen yakalandı.

Bodrum'da aldıkları istihbaratı değerlendirerek çalışma başlatan Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Amirliği görevlileri, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ile birlikte yaptıkları çalışmada, kaçak göçmen taşıdığı bilgisine ulaşılan tekneyi takibe aldı. Bodrum'dan Yunanistan'ın Kos Adası'na gitmek isteyenleri taşıyan teknenin Akvaryum Koyu'nda sığlık bir bölgede karaya oturması sonucu, teknede yapılan aramada Myanmarlı 12 kaçak göçmen yakalandı. Kaçak göçmenlerin Bodrum Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndaki sorgularının ardından, İlçe Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi'ne teslim edileceği öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: 12  Kaçak  Göçmen  Yakalandı  Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER