17 yaşındaki anne bebeğiyle sığınma evine gitti

17 YAŞINDAKİ ANNE BEBEĞİYLE SIĞINMA EVİNE GİTTİ

Anne E.G., bebeği ile birlikte Fethiye’deki bir kadın sığınma evine yerleştirildi.

Tarih : 01 Şubat 2015, 20:21
Puan Ver : 17 Yaşındaki Anne Bebeğiyle Sığınma Evine Gitti(5/10)1


Muğla'nın Fethiye ilçesinde, doğumdan sonra bebeğini hastane karşısındaki bir banka bırakıp kayıplara kaçan 17 yaşındaki anne, bebeğini görmek için geldiği hastanede polis tarafından gözaltına alınmıştı. Anne E.G., bebeği ile birlikte Fethiye'deki bir kadın sığınma evine yerleştirildi.

Fethiye Devlet Hastanesi'ne gelerek kadın doğum servisinde bir kız bebek dünyaya getiren 17 yaşındaki E.G., önceki sabah erken saatte bebeğini hastane karşısındaki bir bankın üzerine bırakıp kayıplara karışmıştı. Yaklaşık 6 saat sonra tekrar hastaneye gelen E.G. polis tarafından gözaltına alınmıştı. Marmara Bölgesi'ndeki Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'ne bağlı bir kız yetiştirme yurdundan kaçtığı için 'Kayıp' olarak arandığı da öğrenilen E.G.'nin 2 yıl öncesine kadar Fethiye'deki bir kız yetiştirme yurdunda devlet korumasında tutulduğu da öğrenildi.

Fethiye Emniyet Müdürlüğü çocuk bürosunda ifadesi alınan 17 yaşındaki E.G., daha sonra polis eşliğinde doğum yaptığı hastaneye götürüldü. Hastaneden henüz ismi konulmayan bebeğini polis ile birlikte teslim alan E.G., hastaneden polis eşliğinde bu kez kucağında bebeği ile çıkarken, yüzünü saklamaya çalıştı. E.G., kucağındaki bebekle birlikte polis otosuna bindirilip Fethiye Ali Hilmi Döğerli Kadın Sığınma Evi'ne yerleştirildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği de öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: 17  Yaşındaki  Anne  Bebeğiyle  Sığınma  Evine  Gitti  Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER