19 yaşında fenomen oldu

19 YAŞINDA FENOMEN OLDU

Paylaştığı ilginç tweet’lerle adından söz ettiren genç, oyuncu ya da gazeteci olmayı hedefliyor.

Tarih : 21 Ocak 2015, 11:36
Puan Ver : 19 Yaşında Fenomen Oldu(9/10)5


Bursa'nın Yenişehir ilçesinde bir arkadaşının tavsiyesiyle Twitter'a üye olan liseli genç, 400 bini aşan takipçi sayısıyla adeta fenomen oldu. Paylaştığı ilginç tweet'lerle adından söz ettiren genç, oyuncu ya da gazeteci olmayı hedefliyor.

19 yaşındaki lise öğrencisi Furkan Sak, Twitter'da 400 bin kişi tarafından takip ediliyor. Twitter'da adeta fenomen haline gelen Sak, bir arkadaşının tavsiyesi ile hesap açtığını söyledi. Ara sıra tweet atarken takipçi sayısının bir anda arttığını gören Furkan Sak, 3 sene içinde 400 bin takipçiye ulaştı.

Kendisini her yaştan insanın takip ettiğini ifade eden Furkan Sak, “Komik biri olduğumu ve nabza göre şerbet verdiğimi düşünüyorum. Gece oturup düşündüğüm şeylerin aslında herkes tarafından düşünülüyor olması insanlara ilginç geliyor. Beni her yaştan takip eden var. Öğretmenler, doktor, gazeteci, sanatçı, siyasetçi ve öğrenciler var. Bundan sonra sosyal medya üzerinden yapılabilecek tüm organizasyonlarda en ön sırada bulunmak istiyorum. Benim de takip ettiğim Taci Kalkavan, Argostroloji, Odun Herif gibi birkaç fenomen kişi var. İleride gazeteci veya oyuncu olmak aklımdan geçiyor. Beni takip eden tüm takipçilerime teşekkür ediyorum. Takip etmeyen arkadaşlarıma da profilime uğramalarını tavsiye ediyorum” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: 19  Yaşında  Fenomen  Oldu  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER