2 bin 500 liralık cep telefonunu böyle götürdü !

2 BİN 500 LİRALIK CEP TELEFONUNU BÖYLE GÖTÜRDÜ !

Olay, 13 Ocak salı günü Kağıthane’de bulunan bir cep telefonu mağazasında meydana geldi.

Tarih : 22 Ocak 2015, 10:39
Puan Ver : 2 Bin 500 Liralık Cep Telefonunu Böyle Götürdü !(8/10)4


İstanbul Kağıthane'de bir cep telefonu mağazasına giren hırsız el çabukluğu ile 2 bin 500 liralık cep telefonunu çaldı. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, 13 Ocak salı günü Kağıthane'de bulunan bir cep telefonu mağazasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kendini kuyumcu olarak tanıtan hırsız, eşi ve arkadaşı için toplam 5 bin lira değerinde iki cep telefonu almak istediğini söyledi. Mağaza çalışanlarını cep telefonlarını satın alacağına ikna eden hırsız, kutu içeriğini görmek istedi. Mağaza görevlisi cep telefonlarının kutularını açarak içini gösterdi. Zaman zaman telefonda eşiyle konuşuyor numarası yapan hırsız telefonu eşine hediye edeceğini söyledi. Telefon için bir de kılıf almak istediğini söyleyen hırsız, mağaza çalışanının yanından ayrılmasını fırsat bilerek el çabukluğu ile cep telefonunu cebine attı. Diğer mağaza çalışanının da başka bir müşteri ile ilgilenmesi nedeniyle hırsızlık fark edilmedi. Telefon kılıfı ile yanına dönen mağaza çalışanına eşinin dükkana gelmek üzere olduğunu ve sürpriz yapacağını söyleyen zanlı, cep telefonu kutularını saklamasını söyledi.

Eşinin geldiğini ve onu karşılamak için dışarı çıkacağını söyleyen hırsız daha sonra kayıplara karıştı. Bir süre sonra telefonun çalındığını fark eden mağaza çalışanları durumu polise bildirdi. Zanlının yakalanması için polis ekipleri çalışma başlatırken mağaza çalışanı, kendini kuyumcu olarak tanıtan hırsızın el çabukluğu ile telefonu çaldığını aktardı.

(İHA)

 


Etiketler: 2  Bin  500  Liralık  Cep  Telefonunu  Böyle  Götürdü    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER