20 ayrı yeri soyan hırsızlar güvenlik kamerasında !

20 AYRI YERİ SOYAN HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINDA !

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ’ın Altınova Mahallesi’nde bir restorana girerek hırsızlık yapan 3 kişi güvenlik kamerasına yakalandı.

Tarih : 27 Ocak 2015, 15:24
Puan Ver : 20 Ayrı Yeri Soyan Hırsızlar Güvenlik Kamerasında !(9/10)5


Tekirdağ'da 20 ayrı yerde hırsızlık yaptıkları tespit edilen hırsızlar, son girdikleri iş yerinin güvenlik kamerasına yakalanınca yakayı ele verdi.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ'ın Altınova Mahallesi'nde bir restorana girerek hırsızlık yapan 3 kişi güvenlik kamerasına yakalandı. Daha önceden de çok sayıda soyguna karıştıkları tespit edilen şahısların yakalanması için jandarma tarafından çalışma başlatıldı. Aralarında restoran, beyaz eşya dükkanı ve evlerin de bulunduğu Altınova, Barbaros ve Kumbağ Mahallelerinde hırsızlık yapan kişilerden önce ikisi yakalandı. Yakalanan iki kişinin ifadelerinden yaralanan jandarma ekipleri üçüncü şahsı da yakaladı.

Yapılan geniş çaplı incelemede şahısların bir beyaz eşya dükkanından buzdolabı, çamaşır makinesi, fırından oluşan elektrikli ev aletlerini çaldıktan sonra eşyaları, ikinci el eşya alım satımı yapan bir dükkana 'Nişanımız bozuldu bu eşyaları o yüzden satıyoruz' bahanesiyle sattıkları tespit edildi. Şahısların çaldıkları eşyalar arasında çatal bıçak takımlarının da olması dikkat çekti. Hırsızların, son girdikleri restorandan ise kasadan paranın yanı sıra içki çaldıkları da tespit edildi.

Yakalanan T.T. (27), A.B. (18) ve B.G. (18) çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(İHA)

 


Etiketler: 20  Ayrı  Yeri  Soyan  Hırsızlar  Güvenlik  Kamerasında    Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER