3 işçinin cenazesi adli tıp kurumuna gönderildi

3 İŞÇİNİN CENAZESİ ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ

Erdemli ilçesinde bir fabrikanın yatakhanesinde çıkan yangında hayatını kaybeden Murat Bulut, Mücahit Ünal (27) ve Umut Gönül’ün (18) cenazeleri Erdemli’de aileleri tarafından cenaze aracından alınarak hastane morguna birlikte taşındı.

Tarih : 05 Şubat 2015, 19:00
Puan Ver : 3 İşçinin Cenazesi Adli Tıp Kurumuna Gönderildi(6.6/10)5


Mersin'in Erdemli ilçesinde bir fabrikanın yatakhanesinde çıkan yangında ölen 3 işçi ile yakınlarından alınan DNA örnekleri Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Erdemli ilçesinde bir fabrikanın yatakhanesinde çıkan yangında hayatını kaybeden Murat Bulut, Mücahit Ünal (27) ve Umut Gönül'ün (18) cenazeleri Erdemli'de aileleri tarafından cenaze aracından alınarak hastane morguna birlikte taşındı. Hangi cenazenin kime ait olduğunun belirlenebilmesi için de alınan doku ve DNA örnekleri, Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen Umut Gönül'ün babası Osman Gönül, ekonomik sebeplerle oğlunun fabrikada çalıştığını belirterek, “Takdiri ilahi. Kimseden şikayetçi değiliz. Fabrikada 1 haftadır çalışıyordu. Dostlar sağ olsun. Herhangi bir şikayetimiz yok, maddi durumumuzdan dolayı gitmişti” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: 3  İşçinin  Cenazesi  Adli  Tıp  Kurumuna  Gönderildi  Mersin  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER