7. duruşması başladı

7. DURUŞMASI BAŞLADI

Eskişehir’deki Gezi eylemlerinde yaralandıktan sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın Kayseri’de görülen 7. duruşması başladı.

Tarih : 21 Ocak 2015, 10:15
Puan Ver : 7. Duruşması Başladı(8/10)4


Eskişehir'deki Gezi eylemlerinde yaralandıktan sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın Kayseri'de görülen 7. duruşması başladı. Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz, “Hak ettikleri cezayı alsınlar” dedi.

Eskişehir'deki Gezi eylemlerinde yaralandıktan sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın Kayseri'de görülen 7. duruşması başladı. Ali İsmail Korkmaz'ın fotoğrafları ile adliyeye gelen Korkmaz ailesi, duruşma salonuna girdi. Duruşma öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan anne Emel Korkmaz, “Karar duruşması olmasını bekliyoruz. Adil bir karar verilmesini hak ettikleri cezayı almalarını istiyoruz. Cezaları ne olursa olsun hiçbir şey Ali İsmail'i getirmeyecek ama en azından hak ettikleri cezayı ve ‘oğlumun kanını aldık' demek adına hak ettikleri cezayı vermelerini istiyoruz. Buraya her geldiğimde bir kez daha Ali'yi kaybediyorum. Bir kez daha canım yanıyor” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, adliyeye giren Ali İsmail Korkmaz'ın babası Şahap Korkmaz, polis ekipleri tarafından arandıktan sonra duruşma salonuna alındı.

(İHA)

 


Etiketler: 7  Duruşması  Başladı  Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER