adana'ya arjantinli gelin

ADANA'YA ARJANTİNLİ GELİN

Adana siyasetinin bir dönem önemli isimlerinden olan Ahmet Yeğenoğlu ile Renan Yeğenoğlu’nun oğlu Şükrü Yeğenoğlu (37), bundan 1,5 yıl önce Arjantin’de THY ofisinin bulunduğu havaalanında çalışan Belen Nieto (28) ile tanıştı.

Tarih : 03 Şubat 2015, 12:27
Puan Ver : Adana'ya Arjantinli Gelin(6/10)2


Türk Hava Yolları'nın (THY) Arjantin'in başkenti Buenos Aires'teki ofisinde görev yapan Adanalı Şükrü Yeğenoğlu, havaalanında çalışan Belen Nieto ile hayatını birleştirdi.

Adana siyasetinin bir dönem önemli isimlerinden olan Ahmet Yeğenoğlu ile Renan Yeğenoğlu'nun oğlu Şükrü Yeğenoğlu (37), bundan 1,5 yıl önce Arjantin'de THY ofisinin bulunduğu havaalanında çalışan Belen Nieto (28) ile tanıştı. Büyük bir aşk yaşayan çift, mutluluklarını evlilikle taçlandırmaya karar verdi.

Şükrü ve Belen için önce Buenos Aires'te, Türkiye'den konukların da gittiği bir düğün yapıldı. Ardından çiftin aileleri, Adana'da Seyhan Baraj Gölü kıyısındaki Marina Restoran'da düzenlenen düğün töreni için bir araya geldi.

Düğüne, damat Şükrü Yeğenoğlu'nun ailesinin yanı sıra gelin Belen Nieto'nun tarih profesörü olan annesi Suzana ve işadamı babası Adrean Nieto ile Arjantin'den gelen yakın akrabaları da katıldı.

Düğünde gelin Belen ile annesi Suzana Nieto, damadın ailesiyle birlikte göbek attı. Arjantinli gelin Belen Nieto, aşkın milliyet, din, dil, kültür farkı ve mesafe tanımadığını söyledi.

(İHA)

 


Etiketler: Adana  Ya  Arjantinli  Gelin  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER