ADLİYE ÇALIŞANLARINDAN İLGİNÇ DÖVİZ


ADLİYE ÇALIŞANLARINDAN İLGİNÇ DÖVİZ
Tarih : 19 Şubat 2015, 14:48
Puan Ver : Adliye Çalışanlarından İlginç Döviz(9/10)5


İstanbul Adalet Sarayı personeli, öğle arasında kartopu oynayarak stres attı. Karda doyasıya eğlenen adliye çalışanları, yaptıkları kardan adama 'Fazla mesai alamadan dondu' yazılı bir döviz astı.

Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nın çalışanları, öğle tatilinde adliyenin arkasındaki Abide-i Hürriyet Parkı'nda kartopu etkinliği için bir araya geldi. İş stresini kartopu oynayarak atan adliye çalışanları, dizlerine kadar gelen karda doyasıya eğlendi. Personelin bir kısmı karda çay keyfi yaparken, bir kısmı kardan adam yapmak için canla başla çalıştı. Kardan adamlardan birinin üzerindeki 'Fazla mesai alamadan dondu' dövizi dikkat çekti.

Yaptıklarının bir etkinlik olduğuna dikkat çeken Büro Memur-Sen İstanbul Adliyesi Şube Başkan Vekili Eyüp Ensar Ceylan, “İş stresinden biraz olsun uzaklaşmak amacıyla kartopu oynamaya dışarı çıktık” dedi. Ceylan, fazla mesai ücretlerini alamadıklarını kardan adama döviz asarak hatırlatmak istediklerini kaydetti.

Öte yandan, adliyenin arka kapısında kar temizleme çalışmaları devam ederken, vatandaşların giriş yaptığı kapıdaki özel güvenlik görevlileri de kartopu oynayarak ısındı.

(İHA)

 


Etiketler: Adliye  Çalışanlarından  İlginç  Döviz  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER