af eğitim ile ingiltere dil okullarında okumak artık daha avantajlı

AF EĞİTİM İLE İNGİLTERE DİL OKULLARINDA OKUMAK ARTIK DAHA AVANTAJLI

Bir dili öğrenmenin en etkili yolu şüphesiz ki; o dili anavatanında, topraklarında öğrenmektedir. İngiltere, her yıl bu özelliğiyle binlerce yabancı dil öğrencisini ağırlıyor.

Tarih : 13 Nisan 2015, 09:35
Puan Ver : Af Eğitim İle İngiltere Dil Okullarında Okumak Artık Daha Avantajlı(7.5/10)2


Bir dili öğrenmenin en etkili yolu şüphesiz ki; o dili anavatanında, topraklarında öğrenmektedir. İngiltere, her yıl bu özelliğiyle binlerce yabancı dil öğrencisini ağırlıyor.

İngiltere'nin eşi benzeri olmayan mimari yapısı, köklü geçmişi ve dünya standartlarının üzerinde eğitim kalitesiyle birlikte dil öğrenmek keyifli bir aktiviteye dönüşüyor.

İngiltere dil okulları
, öğrencilerle en iyi şekilde ilgilenebilecek hem dil eğitimi konusunda hem de sosyal konularda üst düzey eğitmenlerle birlikte çalışmaktadır. Bu özelliğiyle diğer ülkelerden ayrılan İngiltere dil okulları, aynı zamanda denetim altında tutularak kaliteden ödün vermemektedir.

Yurtdışından İngiltere'ye dil eğitimi için gelen öğrenciler tarafından tam not alan dil okulları, her bütçeye uygun fiyatlarıyla da cezp edici özelliğini pekiştiriyor.İngiltere'de Hayat Standartları ve Çalışma İzniİngiltere, dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almasıyla birlikte yüksek hayat standartlarına sahiptir. Diğer ülkelere oranla genellikle biraz daha pahalı fiyatlara sahip olan İngiltere, Türkiye ile arasındaki 3 saatlik mesafe ile son dönemde Türk öğrencilerin yoğun bir şekilde artan talebine sahip.

Öğrenciler İngiltere'de bulunduğu dönem boyunca ülkeye adaptasyon konusunda hiçbir zorluk çekmeyecek aksine, canlı sosyal hayata karışabilme imkânına sahiptirler.

İngiltere'de çalışmak isteyen öğrenciler ise 11 aylık eğitim süresini doldurmak zorundadır. Bu süre zarfı boyunca İngiltere'de eğitim alan öğrenciler, çalışma iznine sahip olmaktadır. Öğrenciler aynı zamanda uzun süreli dil eğitimi programlarında indirimli fiyat avantajına da sahiptir.Tercihe bağlı yabancı dil eğitimiİngiltere dil okulları tamamıyla öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır.

Özellikle yurt dışında eğitim almak için TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık programları başta olmak üzere, yöneticiler için olan İş İngilizcesi programları ve genel İngilizce programları yoğun olarak öğrencilere sunulmaktadır.

İsteyen öğrenciler için sosyal hayatın, gezilerin ve aktivitelerin bol bol bulunduğu İngiltere yaz okulları seçeneği de mevcuttur. İngiltere'nin yaz dönemi bir başkadır diyerek programa katılım gösterme isteği içerisinde olan öğrencilerin sayısı da hayli fazla olmakla birlikte bu eğitim programında öğrenciler sınırsızca eğlenebilme fırsatına sahiptir.

Öğrenciler dil eğitimi programlarında diğer ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte ders göreceği için, kültürel olarak da gelişim sağlama fırsatına sahiptir.Af İngiltere Dil Okulları 2015 Yılı Fiyat Listesi
Etiketler: Af  Eğitim  İle  İngiltere  Dil  Okullarında  Okumak  Artık  Daha  Avantajlı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER