AK PARTİ ANKARA MILLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖZGÜR ULUPINAR


AK PARTİ ANKARA MILLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖZGÜR ULUPINAR
Tarih : 12 Şubat 2015, 17:46
Puan Ver : Ak Parti Ankara Mılletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar(10/10)1


Ak Parti Ankara Mılletvekili Aday Adayı Özgür ULUPINAR Teşkilat Yoklamasında Partililerine Güvendiğini Belirtti.

AK Parti Ankara Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, yapılacak olan teşkilat yoklaması ile ilgili AK Partililere mesajlar verdi.

“Partili kardeşlerime güveniyorum” diyen Ulupınar“yapılacak olan teşkilat oylamasında aday adayı arkadaşlarıma oy verecek olan tüm partililerime güvenim tam. Şimdiden bana oy verecek ve vermeyecek olan tüm partililerime teşekkür ederim. İnanıyorum ki onlar AK Parti'nin 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde başarılı olmasından başka bir niyetleri yok.” Dedi.

Özgür Ulupınar açıklamasına şöyle devam etti;

“AK Partili kardeşlerim şunu bilsinler ki, tüm aday adayı arkadaşlarımın hepsi birbirinden değerli insanlar. Fakat benim hedeflerimin, projelerimin ve ufkumun diğer aday adayı arkadaşlarımınkinden biraz daha farklı olduğunu gözlemledim. Doğup, büyüdüğüm Ankara'm da  yenidünya vizyonu ile hizmet edilmelidir. Mesele karşındaki duvarı görmek değil. Önemli olan o duvarın arkasını görebilmektir.

Partili arkadaşlarıma ve tüm hemşerilerime şunu açıkça ifade etmekte hiçbir sakınca görmüyorum.

Ankara Milletvekili  Aday Adayı olduğum takdirde toplumun her kesiminden çok rahat oy alabileceğimi biliyorum ve şuna canı gönülden inanıyorum; Birilerinin şişirerek, büyüttüğü kişiler, alacağımız oyun ancak gölgesinde ezilip kalacaktır. Zaten Ankara'da  seçimi çok rahat alabileceğimizin farkındayız. Önemli olan Ankara'nın  en iyi şekilde yönetilmesidir. Aday olduğum takdirde, seçilememe gibi en küçük bir endişe taşımadığım gibi, Milletvekilliği anlayışına yep yeni vizyonlar getireceğiz.

Tüm partili arkadaşlarımın en iyi seçimi yapacaklarına inanıyor ve memleketimiz için hayırlı olsun diyorum.”


Etiketler: Ak  Parti  Ankara  Mılletvekili  Aday  Adayı  Özgür  Ulupınar    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER