ak partililer kongreye akın etti

AK PARTİLİLER KONGREYE AKIN ETTİ

AK Parti İstanbul 5. olağan il kongresi bugün Sinan Erdem Spor Salonunda saat 14.00’da başlayacak. 8 yıl İstanbul İl Başkanlığı görevini yürüten Aziz Babuşçu, görevi Selim Temurci’ye devredecek.

Tarih : 08 Şubat 2015, 13:42
Puan Ver : Ak Partililer Kongreye Akın Etti(5/10)1


AK Parti 5. Olağan İstanbul İl Kongresi bugün Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Kongre için binlerce partili, salona akın ediyor.

AK Parti İstanbul 5. olağan il kongresi bugün Sinan Erdem Spor Salonunda saat 14.00'da başlayacak. 8 yıl İstanbul İl Başkanlığı görevini yürüten Aziz Babuşçu, görevi Selim Temurci'ye devredecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılacağı kongreye vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Saatler öncesinden kongrenin düzenleneceği Sinan Erdem Spor Salonu'na akın eden vatandaşlar, üst aramasından geçirilerek salona alındı. Güvenlik önlemleri çerçevesinde girişlere X-ray cihazları da yerleştirildi.

Kongre için Sinan Erdem Spor Salonu ve çevresi de AK Parti bayrakları ile süslendi.

Kongreye gelen vatandaşların da coşkulu oldukları gözlendi. Bir vatandaş, 'Çok güzel bir kongre yapacağız, destan yazacağın burada' derken bir başkası ise, 'AK Parti'nin yeniden şahlanışıdır. Davutoğlu'nun gerçek bir vatanperver olduğunu, onu sevdiğimizi ispat edeceğiz. Herkese vatan hainlerine ders vereceğiz' ifadelerini kullandı.

Kongreye kadın partililerin de oldukça ilgi gösterdikleri görüldü. Mahalle olarak kongreye katılmaya geldiklerini anlatan bir kadın, 'Buraya damgamızı vurmak için geldik' şeklinde konuştu.

Bir başka kadın katılımcı da, 'Bugün geldik. Kongremiz hayırlara vesile olur inşallah. Davutoğlu'nu ilk kez görmek nasip olacak. AK Parti'yi her zaman destekliyoruz' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Ak  Partililer  Kongreye  Akın  Etti  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER