ak partinin yeni yönetimi tanışma yemeğinde buluştu

AK PARTİNİN YENİ YÖNETİMİ TANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Burada bir konuşma yapan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, ”Geçen ay gerçekleştirmiş olduğumuz 5. Olağan İl Kongremizde il başkanlığı görevini Sayın Ahmet Uzer’den devraldım...

Tarih : 12 Ocak 2015, 19:57
Puan Ver : Ak Partinin Yeni Yönetimi Tanışma Yemeğinde Buluştu(5/10)1


Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katıldığı 5. Olağan Kongrede AK Parti Gaziantep İl Başkanı olarak seçilen Eyüp Özkeçeci ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ve partililerle bir araya geldi.

Burada bir konuşma yapan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, ”Geçen ay gerçekleştirmiş olduğumuz 5. Olağan İl Kongremizde il başkanlığı görevini Sayın Ahmet Uzer'den devraldım. Hepimize hayırlı olsun. Burada yeni seçilmiş olan yeni yönetim kurulu üyelerimizle beraber basınla beraber bir tanışma toplantısı yaptık. Bu toplantımızda yeni ilan edeceğimiz yürütme kurulu biraz sonra açıklayacağım sizlere. Arkadaşlar biliyorsunuz partimiz Türkiye de ilkleri yapan bir parti. Yoksulun, fakirin umudu olan bir parti. Yeni yönetim kurulu üyelerimizle bunu gerçekleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Biliyorsunuz dünyada islamofobi diye bir olgu oluşturulmak isteniyor. Sayın başbakanımız hasta olmasına rağmen dünya liderleri ile birlikte o toplantıya katıldı. En önde yürüdü kendisi. Bizde Türkiye de gerçekleştirdiğimiz gerçekleştirmekte olduğumuz çözüm süreci için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bunu kararlılık içinde olduğumuzu belirtiyorum sizlere” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu ise ”İnşallah halka hizmet hakka hizmet şuuruyla bu seçilen kardeşlerimizin ve yönetim kurulundaki tüm kardeşlerimizin bende teşkilattan gelen birisi olarak şunu hatırlatmak istiyorum. İşte bu il başkan yardımcısı oldu ben yönetim kurulu üyesiyim ben az çalışmalıyım öbürü çok çalışmalı öyle bir şey yok. Bu bir ekip işi Eyüp Bey ekibini kendisi seçti ve hep birlikte inşallah Gaziantep'imiz için ülkemiz için hep birlikte çalışacağız” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, ”Hepimize birlik ve beraberlik anlamında hepimize çok büyük görevler düşmekte. Yeri geliyor bir hizmet yapıyoruz bir insana hizmet ediyoruz, bir yol yapıyoruz oradaki ticari binalara hizmet ediyoruz, insanlara hizmet ediyoruz.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ise yeni yönetimi hayırlı olması dileklerinde bulunarak çalışmalarında başarı diledi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan da,” Bu gün kongre sonucu yürütme kurulumuz icra kurulumuzda oluşturulmuş oldu böylece. Onun teşkilatımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ak Parti hepinizin bildiği gibi 14 yıl önce kurulan ve bu 14 yıla 10 seçim sığdıran tamamında da başarı elde eden bir parti” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Ak  Partinin  Yeni  Yönetimi  Tanışma  Yemeğinde  Buluştu  Gaziantep  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER