'Allah'tan Kayseri'de yaşamıyoruz, yoksa...'

'ALLAH'TAN KAYSERİ'DE YAŞAMIYORUZ, YOKSA...'

“Diriliş Ertuğrul” dizisi oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut, Cengiz Coşkun, filmin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ Kayseri’ye geldi. Mantı ve yağlama yiyen Düzyatan, yemekleri çok beğendiğini söyledi.

Tarih : 22 Ocak 2015, 18:51
Puan Ver : 'allah'tan Kayseri'de Yaşamıyoruz, Yoksa...'(5/10)1


Kayseri'ye gelen “Diriliş Ertuğrul” dizisi oyuncularından Engin Altan Düzyatan, ''Yemekleri müthişmiş. Allah'tan Kayseri'de yaşamıyoruz. Yoksa burada çok kilo alırdık'' dedi.

“Diriliş Ertuğrul” dizisi oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut, Cengiz Coşkun, filmin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ Kayseri'ye geldi. Mantı ve yağlama yiyen Düzyatan, yemekleri çok beğendiğini söyledi.

Bir dizi ziyaret için Kayseri'ye gelen Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut, Cengiz Coşkun ve filmin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ önce Tekden Hastanesini ziyaret etti. Hastanede dizi oyuncularına yoğun ilgi gösterildi. Dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan hayranları ile selfie yaptı. Ardından dizi oyuncuları Minder restoranda akşam yemeği olarak Kayseri mantısı ve yağlama yedi. Yemek sonrası konuşan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, “Çok müthiş bir sevgi vardı. Bu bizim için önemli. Yaptığımız işin bu kadar beğenildiğini ilk defa gördük. Çünkü dizi olarak ilk defa böyle bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Kayseri'ye de ilk defa geldim. Çok güzel bir şehir” diye konuştu.

Düzyatan ayrıca, “Yemekleri müthişmiş. Allah'tan Kayseri'de yaşamıyoruz. Yoksa burada çok kilo alırdık. İstanbul'daki gibi değil” ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler:   Allah  Tan  Kayseri  De  Yaşamıyoruz  Yoksa    Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER