Altay'a stat müjdesi

ALTAY'A STAT MÜJDESİ

İzmir’in köklü spor kulüplerinden biri olan Altay’ın 101. kuruluş yıl dönümü kapsamında, Alsancak Stadı’nda düzenlenen etkinliğe AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deniz Şimşek de katıldı.

Tarih : 17 Ocak 2015, 13:39
Puan Ver : Altay'a Stat Müjdesi(10/10)6


AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deniz Şimşek, Altay'a modern stat müjdesi verdi.

İzmir'in köklü spor kulüplerinden biri olan Altay'ın 101. kuruluş yıl dönümü kapsamında, Alsancak Stadı'nda düzenlenen etkinliğe AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deniz Şimşek de katıldı.

Altay taraftarlarına, en kısa zamanda Altay Kulübü'ne yakışan modern statlarına kavuşacaklarını belirten Şimşek, “İzmir'de stat yapımına sözde değil özde destek veriyoruz. Alsancak tarihtir yok edilemez dediniz. Biz bu sözünüze sonuna kadar katılıyoruz. Alsancak Stadı'nı çok daha iyi şartlarda Altay'ın tekrar hizmetine açmak için bizler elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Büyük Altay camiasına Alsancak Stadı'nın yerinde stat haricinde hiçbir şey olmayacağının sözünü AK Parti İl Başkanım Bülent Delican adına veriyorum. Altay eski günlerine el ele, gönül gönüle vererek gelecek. Herkesin huzurunda kıymetli başkanımız Aslan Savaşan'a bu stadın Altay'ın olduğunu belirtmek istiyorum. Alsancak Stadı yenilenecek, modern hale gelerek İzmir futbolunun hizmetinde olacak. Alsancak Stadı, İzmir'in takımlarının gelişmesi ve futbolda hak ettiği yerlere gelmesi için her zaman var olacaktır” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Altay  A  Stat  Müjdesi  İzmir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER