'anadolu'nun efsanevi kalemi'

'ANADOLU'NUN EFSANEVİ KALEMİ'

Kışanak, “Anadolu’nun efsanevi kalemi Yaşar Kemal`e, Amed halkı adına saygımızı, sevgimizi, özlemlerimizi sunuyor, sağlık ve esenlik diliyorum” dedi.

Tarih : 16 Ocak 2015, 18:09
Puan Ver : 'anadolu'nun Efsanevi Kalemi'(9/10)5


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak yoğun bakımda bulunan Yaşar Kemal'i ziyareti sonrasında twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Kışanak, “Anadolu'nun efsanevi kalemi Yaşar Kemal`e, Amed halkı adına saygımızı, sevgimizi, özlemlerimizi sunuyor, sağlık ve esenlik diliyorum” dedi.

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, HDP heyeti ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakımda bulunan yazar Yaşar Kemal'i ziyaret etti. Demirtaş, Yaşar Kemal'in ailesi ve eşine geçmiş olsun dileklerini iletmek için ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi. Demirtaş, 'Doktorlarından kısaca bilgi aldık. Temennimiz o ki, en kısa sürede sağlığına kavuşur ve bu kapıdan yürüyerek çıkar ' dedi.AMED HALKI ADINA SEVGİMİZİ SUNDUK

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Kışanak da Yaşar Kemal'le ilgili twitter hesabından bir açıklama yaptı. Kışanak, 'Edebiyatın eşsiz çınarı Yaşar Kemal hastanede tedavi görüyor. Değerli eşi Ayşe Baban'ı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Anadolu'nun efsanevi kalemi Yaşar Kemal'e, Amed halkı adına saygımızı, sevgimizi, özlemlerimizi sunuyor, sağlık ve esenlik diliyorum” dedi.

(İHA)

 


Etiketler:   Anadolu  Nun  Efsanevi  Kalemi    Diyarbakır  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER