apartman fareleri polisten kaçamadı

APARTMAN FARELERİ POLİSTEN KAÇAMADI

Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri İstanbul’dan gelerek Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illeri ve çevre ilçelerinde 32 ayrı bölgede, özellikle lüks apartman ve siteleri gözüne kestiren hırsızların, kapı önlerine bırakılan özellikle maddi değeri yüksek ayakkabı, bot, çizmeleri çalarak...

Tarih : 17 Şubat 2015, 18:54
Puan Ver : Apartman Fareleri Polisten Kaçamadı(9/10)5


Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde lüks apartman ve sitelere girerek ayakkabı hırsızlığı yaptıkları tespit edilen 2 kişi, emniyet güçleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri İstanbul'dan gelerek Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illeri ve çevre ilçelerinde 32 ayrı bölgede, özellikle lüks apartman ve siteleri gözüne kestiren hırsızların, kapı önlerine bırakılan özellikle maddi değeri yüksek ayakkabı, bot, çizmeleri çalarak İstanbul Eminönü'nde anlaştıkları bir ayakkabı satıcısına toptan satış yaptıkları bilgisine ulaştı. Daha öncede haklarında hırsızlıktan yirmiden fazla farklı dosya bulunan zanlıların yakalanması için Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekipleri operasyon başlattı. Düzenlenen operasyonla İ. T.'yi Edirne'de, diğer zanlı Mehmet T.'i ise İstanbul Avcılar ilçesinde gözaltına aldı. Zanlılar sağlık kontrollerinden geçirilmesinin ardından Edirne Adliyesi'ne sevk edildi.

Polisin, olayla ilgili soruşturması sürüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Apartman  Fareleri  Polisten  Kaçamadı  Edirne  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER