apple watch edition alırsanız ayrıcalıklı olacaksınız

APPLE WATCH EDİTİON ALIRSANIZ AYRICALIKLI OLACAKSINIZ

Apple Watch akıllı saati üç farklı kasa malzemesiyle karşımıza çıktı. Ancak bunlardan Edition olarak adlandırılanı eğer alırsanız ayrıcalıklı olacaksınız.

Tarih : 02 Nisan 2015, 09:26
Puan Ver : Apple Watch Edition Alırsanız Ayrıcalıklı Olacaksınız(0/10)0


Apple Watch akıllı saati üç farklı kasa malzemesiyle karşımıza çıktı. Ancak bunlardan Edition olarak adlandırılanı eğer alırsanız ayrıcalıklı olacaksınız.

Apple'ın çok konuşulan saati Apple Watch üç farklı kasa malzemesiyle birlikte gelecek. Bunlardan biri güçlendirilmiş alüminyum bir diğeri çelik ve son olarak da “c” takısına sahip Apple Watch. Edition takısına sahip olan saatler bildiğiniz üzere diğerlerinden daha fazla konuşuluyor.Nedeni ise 18K sarı ve kırmızı altın kasalı olması. Yani bir nevi mücevherat denebilir. Fiyatıda 10.000$.Apple Watch Edition saatini alan kullanıcılar kollarında bir servet taşıyacak. Kollarında ki ağırlık maalesef cüzdanlarına yansımayacak. Ancak işe olumlu tarafından bakmak gerekiyor.Çünkü Edition'u alacak olan kullanıcılar diğerlerinden daha avantajlı ve ayrıcalıklı olacak.

Apple'ın Edition adlı 18K'lık akıllı saatini alacak olan kullanıcılar şirket tarafından farklı bir noktada konumlandırılacak. Geçen günlerde şirket bu saati alacak olan kullanıcıların ne gibi avantajlarının olacağını da açıklamayı ihmal etmedi.9to5Mac'in bu konuda yapmış olduğu habere göre Edition kullanıcıları yardıma ihtiyaç duyduklarından hiçbir şekilde sıra beklemeyecekler.Onlar listenin başında olacak anında ön sıraya alınacaklar. Bu öncelik saatin satın alınma sürecinde de işleyecek. Bu kullanıcılar için tam iki yıl boyunca aktif olarak telefon destek hattı sunulacak. Herhangi bir sorun oluştuğunda kullanıcılara sunulan telefon destek hattı anında devreye girecek.Edition almayı düşünmeyenler, gözü çelik gövdeli Watch akıllı saatinde olanlar hemen üzülmesin. Dünya devi şirketten onlar içinde bir açıklama geldi. Çelik gövdeli Watch saati alacakların Edition sahipleriyle birlikte bir ayrıcalığı olacak. Onlarda “Sanal Kişisel Kurulum Yardımı” alabilecekler. Eğer bu ne işe yarar diye sorarsanız; herhangi bir Apple Store görevlisinin videolu sohbet yoluyla sizlere rehberlik ederek kafanızda ki soru işaretlerini kaldırmaya yarayacak diyebiliriz.

Sport modeli almayı düşünenler için maalesef şimdilik bir inisiyatif tanınmıyor. Bu ürünü tercih ederseniz Apple'dan ekstra bir hizmet beklenmemesi gerekir.
Etiketler: Apple  Watch  Edition  Alırsanız  Ayrıcalıklı  Olacaksınız    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER