araştırmalara göre sevgililer günü'nde en ideal hediye

ARAŞTIRMALARA GÖRE SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE EN İDEAL HEDİYE

Yaklaşan Sevgililer Günü sebebiyle hemen her yerde günün anlam ve önemine uygun kampanyalar ve farklı hediye fikirleri yer alıyor.

Tarih : 10 Şubat 2015, 12:03
Puan Ver : Araştırmalara Göre Sevgililer Günü'nde En İdeal Hediye(10/10)6


İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, sevgililerin 14 Şubat'ta arzu ettiği hediyelerin başında estetik cerrahi ve medikal uygulamalar geliyor.

Yaklaşan Sevgililer Günü sebebiyle hemen her yerde günün anlam ve önemine uygun kampanyalar ve farklı hediye fikirleri yer alıyor. Bir İngiliz firmasının yaptığı araştırmada ise, sevgililerin birbirlerinden en çok, estetik cerrahi ya da medikal uygulama hediyeleri istediği sonucu çıktı. Estetik cerrahi alanında son yıllarda müthiş bir ilerleme kaydeden ülkemizde durum çok da farklı değil. Estetik International Sağlık Grubu doktorlarından Op. Dr. Selçuk Aytaç, sevgiler günü kampanyası dahilinde, özellikle 40 yaş üstü erkeklerin, eşlerine botoks, yüz germe, kaş kaldırma ve karın germe operasyonu hediye ettiklerini açıkladı.“ASLINDA BUNLAR TEŞEKKÜR HEDİYELERİ”

Geçtiğimiz sene de, bu şekilde Sevgililer Günü hediyesi armağan eden pek çok erkeğin olduğunu söyleyen Op. Dr. Selçuk Aytaç, “2015 Sevgililer Günü'nde, bu sayı iki katına çıktı. Aslında çoğunluğu birer teşekkür hediyesi. Erkekler eşleri için, bana iki tane çocuk verdi, yıllarını bana adadı, hemen her gün aynaya yüzüne, bedenine bakıp yıpranmışlığını inceliyor ve mutsuzluğunu dile getiriyor diyorlar. Cerrahi ya da medikal hediyelerin hepsinin bir anlamı, sebep olan bir hikayesi var, eşine minnettarlığını bu şekilde gösteriyor” dedi.40 YAŞ ÜZERİ KADINLAR, EN ÇOK KARIN GERME İSTİYOR

Sevgililer Günü hediyesi olarak en fazla karın germe ameliyatı için başvurulduğunu kaydeden Op. Dr. Selçuk Aytaç, “Ülkemizde 40 yaş üzerindeki bayanlarda, göbek bölgesinde yağlanma sorunu çok fazla. Sevgililer günü hediyesi olarak da karın germe ameliyatı çok fazla tercih ediliyor. 50 yaşa doğru yüz germe ve kaş kaldırma operasyonları istenirken, 30'lu yaşlar içinse en fazla botoks uygulaması hediyesi alındı. Lazer Epilasyon ve cilt bakımı ve farklı uygulamaları hediye olarak alanda var” dedi.ERKEKLERE İSE SAÇ EKİMİ

Sadece erkekler değil, Sevgililer Günü hediyesi için Estetik International'a başvuran bayanların ise, saçlarında seyrelme ya da kellik sorunu yaşayan eşlerine saç ekimi uygulaması hediye ettiklerini söyleyen Aytaç, “Bayanlar eşlerini saçsız görmek istemiyor. Kellik sorunu için en etkili ve hatta tek çarenin saç ekimi olduğunun da farkındalar. 40 yaş üstü bayanların eşleri için en fazla tercih ettiği sevgililer günü hediyesi ise, bu yüzden saç ekimi” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Araştırmalara  Göre  Sevgililer  Günü  Nde  En  İdeal  Hediye  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER