aşçı kendisine küfredince bıçağa sarıldı

AŞÇI KENDİSİNE KÜFREDİNCE BIÇAĞA SARILDI

İlginç olay, Beşiktaş’ta bir restoranda meydana geldi. Restoranda çalışan motokurye ve aşçısı, bilinmeyen bir nedenle tartıştı.

Tarih : 20 Ocak 2015, 12:21
Puan Ver : Aşçı Kendisine Küfredince Bıçağa Sarıldı(6/10)2


Beşiktaş'ta bir restoranda çalışan motokurye, iddiaya göre kendisine küfreden aşçıyı bıçakladı. Olay anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

İlginç olay, Beşiktaş'ta bir restoranda meydana geldi. Restoranda çalışan motokurye ve aşçısı, bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Mutfakta çıkan tartışma sırasında iddiaya göre aşçı, motokuryeye küfredince ortalık bir anda karıştı. Mutfak tezgahındaki bıçağı alan motokurye, aşçının üzerine yürüdü. Araya girmeye çalışanlar da çılgına dönen motokuryeyi sakinleştiremedi. Bıçağı aşçıya saplayan kurye, polis tarafından gözaltına alındı. Hastanede tedavi altına alınan aşçının ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Restoranın mutfağında yaşanan ilginç olay, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde aşçı ile tartışan kurye, bir anda tezgahta duran bıçağı alıyor. Araya girenlere rağmen bıçağı sallayan kurye aşçıyı yaralıyor.

(İHA)

 


Etiketler: Aşçı  Kendisine  Küfredince  Bıçağa  Sarıldı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER