ayakkabı hırsızı kamerada

AYAKKABI HIRSIZI KAMERADA

Olay, Çerkezköy ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Gündüz saatlerinde apartmana giren bir kişi, apartmanın birinci katında kapı önündeki ayakkabıları inceledikten sonra ikinci kata çıktı.

Tarih : 01 Ocak 2015, 17:18
Puan Ver : Ayakkabı Hırsızı Kamerada(6/10)2


Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde gündüz vakti bir apartmanda yaşanan ayakkabı hırsızlığı, apartmanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, Çerkezköy ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi'ndeki bir apartmanda meydana geldi. Gündüz saatlerinde apartmana giren bir kişi, apartmanın birinci katında kapı önündeki ayakkabıları inceledikten sonra ikinci kata çıktı. Burada bir dairenin kapısının önündeki bayan çizmelerini çalan erkek şüpheli, çaldığı ayakkabıları koynuna koyarak hızlı bir şekilde apartmandan çıkıp kayıplara karıştı.

Hırsızlık anı apartmanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Hem kendi apartmanlarında hem çevre apartmanlarda bu tip ayakkabı hırsızlığı olaylarının arttığını ifade eden apartman sakinleri, apartmandan ayakkabı çalan kişinin yakalanmasını ve bu tür olayların önüne geçilmesini istedi.

(İHA)

 


Etiketler: Ayakkabı  Hırsızı  Kamerada  Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER