baba kız aynı üniversitede

BABA KIZ AYNI ÜNİVERSİTEDE

Ünlü bir restoran zincirinin sahibi ve 6 çocuk babası 54 yaşındaki Ahmet Bingöl, yıllar sonra çocukluk hayalini gerçekleştirdi.

Tarih : 28 Ocak 2015, 11:12
Puan Ver : Baba Kız Aynı Üniversitede(7/10)3


Altı çocuk babası 54 yaşındaki Ahmet Bingöl, yıllar sonra içinde ukde kalan eğitim hayalini gerçekleştirdi.

Ünlü bir restoran zincirinin sahibi ve 6 çocuk babası 54 yaşındaki Ahmet Bingöl, yıllar sonra çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Hayat şartlarından dolayı Şanlıurfa'da ortaokulu bırakıp İstanbul'a çalışmaya gelen Bingöl'ün içinde, eğitim hep ukde olarak kaldı. Okumayı kafasına koyan Bingöl, yıllar sonra ortaokul ve liseyi dışarıdan bitirdi. Ardından üniversite sınavına girerek özel bir üniversitenin İç Mimarlık Bölümü'ne kaydoldu. Üstelik dört yıl boyunca dersleri takip eden ve bu yıl mezun olmaya hazırlanan Bingöl, küçük kızı Zeliha ile de okul arkadaşı. Zeliha Bingöl de, aynı üniversitede ikinci sınıf öğrencisi.

Zeliha Bingöl de babasıyla birlikte okumaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “O bana okulda da iyi bir arkadaş oldu. Babamla gurur duyuyorum” dedi.“BENİ HOCA ZANNEDİYORLAR”

50 yaşında üniversiteye başlayan Bingöl, ilk başlarda biraz zorlandığını dile getirerek şunları söyledi: “Okula ilk gittiğim günlerde beni hoca zannedenler oluyordu. Hatta bir gün biri 'Müfettiş misiniz' diye sordu. 'Öğrenciyim' deyince herkes şaşırıyor. Ama ben gençlerle olmaktan çok mutluyum.”

(İHA)

 


Etiketler: Baba  Kız  Aynı  Üniversitede  İzmir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER