bakan canikli'den murdoch'a tepki

BAKAN CANİKLİ'DEN MURDOCH'A TEPKİ

Avustralyalı medya patronu Murdoch’ın, “Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır” şeklinde attığı tweete tepkiler gelmeye devam ediyor.

Tarih : 12 Ocak 2015, 15:15
Puan Ver : Bakan Canikli'den Murdoch'a Tepki(5/10)1


Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, FOX TV'nin sahibi Avustralyalı medya patronu Rupert Murdoch'ın Paris'teki terör saldırısı ile ilgili attığı tweete tepki göstererek, “Irkçı bir yaklaşım olarak değerlendirmek lazım. Bu sakat ve hastalıklı bir yaklaşım” dedi.

Avustralyalı medya patronu Murdoch'ın, “Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır” şeklinde attığı tweete tepkiler gelmeye devam ediyor. Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Murdoch'ın attığı twett ile ilgili sert açıklamalarda bulunarak, “Irkçı bir yaklaşım olarak değerlendirmek lazım. Her suç bireyseldir. Bir Müslüman suç işlemişse bütün Müslümanlara atfetmek yanlıştır. Bu sakat ve hastalıklı bir yaklaşımdır. Anti İslamcı gruplar tarafından taraftar bulabilecek bir yöntem. Bu düşüncelerin kesinlikle bertaraf edilmesi lazım” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Bakan  Canikli  Den  Murdoch  A  Tepki  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER