bakan'dan yılmaz erdoğan'ı kutlama

BAKAN'DAN YILMAZ ERDOĞAN'I KUTLAMA

Sosyal paylaşım sitesinden Yılmaz Erdoğan’ı kutlayan Bakan Ömer Çelik, Türk sinemasının filmleriyle, müzikleriyle ve oyuncu performanslarıyla uluslararası arenada önemli başarılar elde ettiğini dile getirdi.

Tarih : 29 Ocak 2015, 13:57
Puan Ver : Bakan'dan Yılmaz Erdoğan'ı Kutlama(5/10)1


Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, 'Son Umut' (The Water Diviner) filmindeki rolüyle 'Australian Academy of Cinema and Television Arts'ta ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülüne layık görülen Yılmaz Erdoğan'ı kutladı.

Sosyal paylaşım sitesinden Yılmaz Erdoğan'ı kutlayan Bakan Ömer Çelik, Türk sinemasının filmleriyle, müzikleriyle ve oyuncu performanslarıyla uluslararası arenada önemli başarılar elde ettiğini dile getirdi. Yılmaz Erdoğan'ın ‘Son Umut' (The Water Diviner) filmindeki performansıyla Avustralya'nın Oscar'ı olarak bilinen Australian Academy of Cinema and Television Arts'ta ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülüne layık görüldüğünü hatırlatan Çelik, “Uluslararası arenada alınan bu ödülleri anlamlı buluyorum. Erdoğan'ı başarısından dolayı tebrik ediyorum. Bu vesileyle Türkiye'nin tanıtılmasına katkı sağlayan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Bakan  Dan  Yılmaz  Erdoğan  I  Kutlama  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER