başbakan'ın programları neden iptal edildi ?

BAŞBAKAN'IN PROGRAMLARI NEDEN İPTAL EDİLDİ ?

Partisinin Bursa İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Arınç, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun programlarının iptaline değindi.

Tarih : 09 Ocak 2015, 13:09
Puan Ver : Başbakan'ın Programları Neden İptal Edildi ?(6/10)2


Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun hastalığı sebebiyle programlarını iptal ettiğini açıkladı.

Partisinin Bursa İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Arınç, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun programlarının iptaline değindi. Arınç, 'Birkaç günden beri devam eden bir şiddetli öksürük, solunum sıkıntısı (var); doktorların tavsiyesiyle kesin istirahat etmesi gerektiği söylenmiş. Bu gerekçeyle katılması gereken Karabük İl Kongresi'ne katılmıyorlar. Onun yerine bakan arkadaşlarımız yoldalar. İnşallah bugün tam istirahatle geçirip yarın Bursa'ya gelebilecekler” dedi.DEMİRTAŞ'A TEPKİ GÖSTERDİ

Başbakan Yardımcısı Arınç, HDP lideri Selahattin Demirtaş'ın seçim barajı tehdidini de eleştirdi. Arınç, 'Eğer -biz yüzde 10'luk barajı geçeriz- diyorlarsa bu başarıdır alkışlanır ama '-aşamazsak- milletvekili de gönderemeyecekler -o zaman meclis karışır, PKK şehre iner, ben sokakları ateşe veririm- diyemez. Benim itiraz ettiğim bu ikinci yöndür...Hodri meydan, çalışın sizin de olur. Biz yüzde 50'yi hedeflerken siz de yüzde 15'i hedefleyin' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Başbakan  In  Programları  Neden  İptal  Edildi    Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER