Başkanlar Sırp taraftarın mezarını ziyaret edecek

BAŞKANLAR SIRP TARAFTARIN MEZARINI ZİYARET EDECEK

Cuma günü Belgrad’da oynanacak Kızılyıldız - Galatasaray Liv Hospital karşılaşması öncesi, iki takım arasında Kasım ayında İstanbul’da oynanan maçta bir Sırp taraftarın hayatını kaybetmesi nedeniyle yaşanan gerilim sürüyor.

Tarih : 14 Ocak 2015, 17:12
Puan Ver : Başkanlar Sırp Taraftarın Mezarını Ziyaret Edecek(7/10)3


Turkish Airlines Euroleague'de Cuma günü Kızılyıldız ile Galatasaray Liv Hospital arasında oynanacak Top 16 karşılaşması öncesi her iki kulüp de tansiyonu düşürmeye çalışıyor.

Cuma günü Belgrad'da oynanacak Kızılyıldız - Galatasaray Liv Hospital karşılaşması öncesi, iki takım arasında Kasım ayında İstanbul'da oynanan maçta bir Sırp taraftarın hayatını kaybetmesi nedeniyle yaşanan gerilim sürüyor. Sırp ekibinin güvenlik güçlerinin gerekli önlemleri alacağını açıklamasının ve Galatasaray Liv Hospital kafilesine Türkiye'den özel bir güvenlik ekibinin eşlik edeceğinin açıklanmasının ardından, Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Kızılyıldız Kulübü Başkanı ile bir basın toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı. Yarsuvat, Kızılyıldız Başkanı ile birlikte İstanbul'da hayatını kaybeden Sırp taraftar Marko Ivkovic'in mezarını ziyaret edeceklerini de belirtti.

(İHA)

 


Etiketler: Başkanlar  Sırp  Taraftarın  Mezarını  Ziyaret  Edecek  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER