başkent'te istinat duvarı çöktü

BAŞKENT'TE İSTİNAT DUVARI ÇÖKTÜ

Çankaya ilçesi Akpınar Mahallesi 831. Sokak’ta bulunan istinat duvarı öğle saatlerinde yanında duran 3 aracın üzerine çöktü.

Tarih : 01 Şubat 2015, 16:27
Puan Ver : Başkent'te İstinat Duvarı Çöktü(9/10)5


Başkent'te 3 otomobil, toprak kayması sonucu çöken istinat duvarının altında kaldı.

Çankaya ilçesi Akpınar Mahallesi 831. Sokak'ta bulunan istinat duvarı öğle saatlerinde yanında duran 3 aracın üzerine çöktü. Olay sırasında araçlarda kimse olmadığı için ölen ya da yaralanan olmadı. Duvarın altında kalan araçlardan ikisi büyük hasar görerek kullanılamaz hale geldi. Olayı gören vatandaşlar araç sahiplerine ve polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler incelemelerde bulunarak tutanak tuttu.

Araçlardan ikisinin kendisine ait olduğunu belirten Hakan Güleyüpoğlu, “Öğlen 11.50'de olmuş. Komşularım uyandırdı. İki aracımızın üzerine görüldüğü gibi istinat duvarı çökmüş. İstinat duvarları bu şekilde risk oluşturuyor. Yan tarafta da okul var. Geldiğimiz zaman araçlarımız bu haldeydi. Kullanılmaz haldeler. Kimsenin başına gelmesin, hoş bir şey değil. Ben yaklaşık 10 yıldır burada oturuyorum ve arabamı buraya koyuyorum. Ama demek ki bugüneymiş. Sigortaları var ama kapsıyor mu onu tam bilmiyoruz. Araçlar ekspertize girince çıkacak. Ruhsatlar ve kasko poliçeleri de arabanın içinde. Yaptırdık sigortalarını ama neye göre yaptırdık bilmiyoruz” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Başkent  Te  İstinat  Duvarı  Çöktü  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER