Belçika'da 2 kişinin öldüğü operasyon kamerada

BELÇİKA'DA 2 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ OPERASYON KAMERADA

Belçika’nın Virviers kentinde dün polis, Suriye’den geldiği açıklanan ve terör hazırlığında olduğu iddia edilen bir gruba operasyon düzenlemişti.

Tarih : 16 Ocak 2015, 10:54
Puan Ver : Belçika'da 2 Kişinin Öldüğü Operasyon Kamerada(5/10)1


Belçika'da Suriye'den geldiği ve terör saldırısı hazırlığında olduğu ileri sürülen grubun evine yapılan operasyon, amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Belçika'nın Virviers kentinde dün polis, Suriye'den geldiği açıklanan ve terör hazırlığında olduğu iddia edilen bir gruba operasyon düzenlemişti. Operasyonda 2 kişi öldürülürken şüphelilerden biri ise gözaltına alınmıştı. Olay sonrası operasyon anının amatör bir kamera tarafından kaydedildiği ortaya çıktı. Görüntülerde polisin eve girdiği sırada silah seslerinin duyulması dikkat çekti. Yine operasyon sırasında apartmanda küçük bir yangının çıktığı da görüldü.

Belçika'da dün polis terör saldırısı şüphesiyle bir eve operasyon düzenlemişti. Operasyonda 2 kişi öldürülürken, 1 kişi de gözaltına alınmıştı. Belçikalı yetkililer evdeki kişilerin Suriye'den döndüklerini ve operasyon hazırlığında olduklarını açıklamıştı.

(İHA)

 


Etiketler: Belçika  Da  2  Kişinin  Öldüğü  Operasyon  Kamerada  Brüksel  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER