'benim canım ona emanet'

'BENİM CANIM ONA EMANET'

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Sivas İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, “Hayvancılık destek programına alacağız. Sivas’a ikinci devlet üniversitesi için çalışacağız. Öte yandan, Gemerek Barajı talebi vardı. Onun için de çalışmaların başlatılması için talimatlar vereceğiz.

Tarih : 13 Şubat 2015, 17:42
Puan Ver : 'benim Canım Ona Emanet'(6.8/10)5


Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel kalem müdürünün ve koruma amirinin Sivaslı olduğunu söyleyerek, “Benim canım ve mahremim Sivaslı'ya emanet. Sivaslı emanete hıyanet etmez” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Sivas İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, “Hayvancılık destek programına alacağız. Sivas'a ikinci devlet üniversitesi için çalışacağız. Öte yandan, Gemerek Barajı talebi vardı. Onun için de çalışmaların başlatılması için talimatlar vereceğiz. Bugün burada çok soğuk bir havada beraber olduk. İnşallah en kısa zamanda inşaatı süren 4 bin kişilik kapalı spor salonu tamamlanacak. Olimpik yüzme havuzu tamamlanacak. Şimdi nasıl bu salonda Sivas'ı temsilen ayağa kalkmışsak 7 Haziran'da bütün Türkiye'ye temsilen ayağa kalkacağız. Sivas'ı yüksek hızlı trenlerle, modernleşmiş demir yollarıyla herkesin geçerken selam vereceği bir merkez haline getireceğiz. Modern gar binası ile herkesin gurur duyacağı bir yer haline getireceğiz. Bir söz daha almak istiyorum. Özellikle çok sayıda Sivaslı vardır. Şimdi sizden şunu istiyorum. Özel kalem müdürüm Sivaslı, koruma amirim Sivaslı'dır. Canımız Sivaslı'ya emanet. Seyit Ahmet de özel kalemim. Canım ve mahremim Sivaslı'ya emanet. Biz Sivaslıya güveniriz. Sivas'tan emanete hıyanet eden çıkmaz. İstanbul'daki bir Sivaslı'ya dahi telefon edin ve ‘Sayın Başbakan Geldi Yiğido Ahmet olarak bizimle buluştu' desin ve 7 Haziran için oy istesin. Onları AK Parti yolculuğuna davet etmek sizin göreviniz. Eğer Sivaslılar bir davaya sahip çıkarlarsa o dava yere düşmez. Sizden beklediğimiz bu dava bayrağına sahip çıkmanızdır. Büyük Sivas'ı birlikte inşa edeceğiz. Sivas'tan en az Konya oranı kadar oy istiyorum. En az yüzde 75 oy istiyorum” dedi.

(İHA)

 


Etiketler:   Benim  Canım  Ona  Emanet    Sivas  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER