'Beşiktaş taraftarı kendisini çok sevecektir'

'BEŞİKTAŞ TARAFTARI KENDİSİNİ ÇOK SEVECEKTİR'

Almanya’nın Hamburg takımından Beşiktaş’a gelen Tolgay Arslan, bugün kulübün 2. başkanı Ahmet Nur Çebi ile buluştu. Kulübün tesislerinde Arslan ile bir araya gelen Ahmet Nur Çebi, burada yaptığı açıklamada, 'Tolgay ile uzun uzun sohbet ettik. Burası artık onun evi sayılır...

Tarih : 27 Ocak 2015, 21:24
Puan Ver : 'beşiktaş Taraftarı Kendisini Çok Sevecektir'(9/10)5


Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı ekibin yeni transferi Tolgay Arslan ile bir araya geldi.

Almanya'nın Hamburg takımından Beşiktaş'a gelen Tolgay Arslan, bugün kulübün 2. başkanı Ahmet Nur Çebi ile buluştu. Kulübün tesislerinde Arslan ile bir araya gelen Ahmet Nur Çebi, burada yaptığı açıklamada, 'Tolgay ile uzun uzun sohbet ettik. Burası artık onun evi sayılır. Önce evine gidecek sonra ikinci evi olan buraya gelecek. Sonra da stadyumlarda inşallah taraftarımızı mutlu edecek oyununu sergileyecek. Transferi için uğraştık, emek verdik. Bundan sonraki görev artık Tolgay'ın. Tolgay Arslan'ı scout ekibimiz ve Slaven Bilic istedi. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız da istedi. Bu transferde herkesin çok emeği geçti. Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları'na ve bu transferde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Tolgay'a ise önce sağlık, sıhhat sonra da başarı diliyorum. Beşiktaş taraftarı kendisini çok sevecektir' dedi.

Tolgay Arslan ise, transferden çok memnun olduğunu dile getirerek, şampiyonluk için geldiğini ifade etti. Arslan ardından BJK Nevzat Demir Tesisleri'ni gezerek, tesis hakkında bilgiler aldı.

(İHA)

 


Etiketler:   Beşiktaş  Taraftarı  Kendisini  Çok  Sevecektir    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER