Bir tepki de Mehmet hocadan

BİR TEPKİ DE MEHMET HOCADAN

Kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şunları söyledi...

Tarih : 03 Şubat 2015, 17:12
Puan Ver : Bir Tepki De Mehmet Hocadan(10/10)6


Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, U16 takımında 6 futbolcunun uyuşturucu kullandığı iddiasına tepki göstererek, 'Uyuşturucu kelimesini kullanmak istemiyorum çünkü detayını tam bilmiyorum ama bu alkol olur, sigara olur; bunları çocuklarla aynı kefeye koymak doğru değildir' dedi.

Kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

'Kulübüz bugün itibari ile bir bildiri yayınladı. Sporun olduğu yerde bu söylemleri çok sağlıklı bulan bir insan değilim. Uyuşturucu kelimesini çok kullanmak istemiyorum çünkü detayını tam bilmiyorum ama bu alkol olur, sigara olur, kötü alışkanlıklar olur ne olursa olsun bunları çocuklarla aynı kefeye koymak doğru değil. Bize gelen rapor neticesinde bu çocukların sağlıklı davranışlar ifade etmedikleri bildirildi. Süper ligde oynayan alt yapısı ile örnek teşkil eden bir kurumuz. Dolayısıyla hocalarımızın verdiği bir rapor doğrultusunda yönetimin aldığı karar ile birlikte oyuncularımız ile ilişkilerimizi kestik. Bu düşüncelerimizi de aileleri ile paylaştık.'

Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü Kaan Savruk ise, haberin asılsız olduğunu söyleyerek, 'Bugün bazı gazetelerde hoş olmayan bazı haberler çıktı. 'Kayseri Erciyesspor'un alt yapısında 6 oyuncunun uyuşturucu kullandığı' haberleri tamamen asılsızdır. Bunu özellikle belirtmek istiyoruz' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Bir  Tepki  De  Mehmet  Hocadan  Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER