blackberry classic'e az kaldı

BLACKBERRY CLASSİC'E AZ KALDI

Telefonla ilgili kesin bilgiler ve fiyatla ilgili konuları 26 Şubat tarihiyle öğreneceğiz; lakin AT&T; Blackberry isteyenler için özel kampanyalar düzenleyecek.

Tarih : 20 Şubat 2015, 09:23
Puan Ver : Blackberry Classic'e Az Kaldı(0/10)0


Telefonla ilgili kesin bilgiler ve fiyatla ilgili konuları 26 Şubat tarihiyle öğreneceğiz; lakin AT&T; Blackberry isteyenler için özel kampanyalar düzenleyecek.Kullanıcılar 26 Şubat tarihiyle BlackBerry'nin iki telefonu Classic ve Passport'u satın alma şansına kavuşacak. AT&T üzerinden satılacak olan Blackberry Passport'un 199 dolar olması bekleniyor.

Kanadalı telefon üreticisi Blackberry'nin telefonu Classic 26 Şubat tarihiyle Verizon üzerinden de ayrıca satışa sunulacak.Telefonu AT&T üzerinden de satın alabileceksiniz. Blackberry popüler iki telefonunu telefon operatörleri üzerinden de satışa sunmaya karar verdi: Classic ve Passport.

Blackberry; Classic ve Passport'u diğer ülkelerde de ayrıca satışa sunacak. AT&T ve Verizon ile Blackberry; satış hedeflerini artırmak istiyor.

Blackberry ay sonu itibariyle Classic'i kesin olarak duyuracak. Verizon; akıllı telefonunu 26 Şubat itibariyle satışa sunacak. Konuyla ilgili bilgileri Crackberry sitesinden aldık. Yen gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.LG Electronics Kendi İşlemcisini Geliştiriyor
Etiketler: Blackberry  Classic  E  Az  Kaldı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER