bombacıyı olay yerine getiren taksici konuştu

BOMBACIYI OLAY YERİNE GETİREN TAKSİCİ KONUŞTU

Sultanahmet’teki bombalı saldırıyı düzenleyen kadın bombacıyı olay yerine getirdiği iddia eden ticari taksi sürücüsü, ifade işlemleri için emniyete götürüldü.

Tarih : 06 Ocak 2015, 20:18
Puan Ver : Bombacıyı Olay Yerine Getiren Taksici Konuştu(10/10)6


Sultanahmet'teki bombalı saldırıyı düzenleyen kadın bombacıyı olay yerine getirdiği iddia eden ticari taksi sürücüsü, ifade işlemleri için emniyete götürüldü. Taksi sürücüsü, “Benim taksi ile geldi. Bir kişiydi. Rusça konuşuyordu” dedi.

Edinilen bilgiye göre, Bombacı kadının ticari taksiyle getirdiği iddia edilen bir ticari taksi sürücüsü polisin kendisine gösterdiği fotoğrafı teşhis etti. Bunun üzerine taksi sürücüsü ifade işlemleri için emniyete götürüldü. Polis aracına binerken gazetecilerin sorularını yanıtlayan taksi sürücüsü, “Benim taksi ile geldi. Bir kişiydi. Rusça konuşuyordu. Rus olduğunu söyledi” dedi.

Daha sonra polis aracına bindirilen sürücü, ifade işlemleri için emniyet müdürlüğüne götürüldü. Taksi sürücüsü polise verdiği ifadesinde şüphelinin kendisine ‘ben hamileyim' diyerek buraya (olay yerine) kadar geldik” dediği öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: Bombacıyı  Olay  Yerine  Getiren  Taksici  Konuştu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER