'Boyut hakikaten kötüye gidiyor'

'BOYUT HAKİKATEN KÖTÜYE GİDİYOR'

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, dün Fenerbahçe’ye yapılan saldırı ile ilgili, 'Umarım herkes bu olaydan ders çıkartır.

Tarih : 05 Nisan 2015, 20:03
Puan Ver : 'boyut Hakikaten Kötüye Gidiyor'(5/10)1


Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, dün Fenerbahçe'ye yapılan saldırı ile ilgili, 'Umarım herkes bu olaydan ders çıkartır. Boyut hakikaten kötüye gidiyor. Herkes konuşurken dikkat etmesi lazım özellikle yöneticiler' dedi.

Galatasaray'ın Kardemir Karabükspor'u 4-2 mağlup ettiği mücadele sonrası açıklamalarda bulunan sarı-kırmızılı takımın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerini ileterek, 'Çok üzücü bir olay. Her şeyin bittiği an, iki gün önce milli forma giyen futbolcuların bir zırhlı araçla gitmesi yolun bitti an. İzledim ve çok üzüldüm. Bu herkesin başına gelebilir. Bu olayı Trabzonspor'a mal etmekte mümkün değil. Çok yönlü araştırmalar yapılıyor. Ben inanıyorum ki bunun failleri adalete teslim edilecek, inanıyorum. Türk futboluna sürülmüş en büyük kara lekedir. Zaten Trabzonspor camiasına da bununla ilgili bir kınama yayınladı' dedi.'UMARIM HERKES BU OLAYDAN DERS ÇIKARIR'

Yarın yapılacak Kulüpler Birliği toplantısı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Albayrak, 'Yarın Kulüpler birliği toplantısını Riva'da yapacağız ve sayın bakanımız, federasyon başkanımız ve tüm kulüpler orada olacak. Umarım herkes bu olaydan ders çıkartır. Boyut hakikaten kötüye gidiyor. Herkes konuşurken dikkat etmesi lazım özellikle yöneticiler. İleride bundan nereye gidecek düşünmeden konuşmamak lazım. Ben dünkü olayın tamamen Trabzonspor'a mal etmenin yanlış olacağını söylüyorum üzerine basa basa. Artık yöneticiler el ele verip bunların çaresini bizim bulmamız lazım. Maçtan çıktıktan sonra giderken başımıza ne geleceğini bilemiyoruz' şeklinde konuştu.

Gündüz maçının ayrı bir güzellik ve renk getirdiğini söyleyen Albayrak, 'İlk kez gündüz maçı oynuyoruz burada. Herkes aileleriyle geldi hava da güzeldi ama hep dünkü olayın altında kaldı. Keşke o olay olmasaydı' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler:   Boyut  Hakikaten  Kötüye  Gidiyor    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER