Bu akşam gidiyor

BU AKŞAM GİDİYOR

Ekonomi Bakanlığından yapılan açıklamaya göre; Bakan Zeybekci, Azerbaycan Ekonomi ve Sanayi Bakanı Sayın Şahin Mustafayev’in davetiyle, yarın Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye bir ziyaret gerçekleştirecek. Bakan Zeybekci, bu akşam saatlerinde Bakü’ye hareket edecek.

Tarih : 04 Şubat 2015, 18:03
Puan Ver : Bu Akşam Gidiyor(7/10)3


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin bu akşam Azerbaycan'a gideceği açıklandı.

Ekonomi Bakanlığından yapılan açıklamaya göre; Bakan Zeybekci, Azerbaycan Ekonomi ve Sanayi Bakanı Sayın Şahin Mustafayev'in davetiyle, yarın Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye bir ziyaret gerçekleştirecek. Bakan Zeybekci, bu akşam saatlerinde Bakü'ye hareket edecek.

Bakan Zeybekci ziyarette, Başbakan Yardımcısı Sayın Abid Şerifov ve Ekonomi ve Sanayi Bakanı Sayın Şahin Mustafayev ile bir araya gelecek. Bakan Zeybekci'nin temaslarında, iki ülke arasındaki ticaret hacminin artırılmasına yönelik görüş alış verişinde bulunulacağı bildirildi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin heyetinde ayrıca Azerbaycan'da iş yapan ve yakın gelecekte iş yapmayı gündemine almış olan Türk işadamları da yer alacağı kaydedildi. Bakan Zeybekci, Türkiye Cumhuriyeti'nin Bakü Büyükelçiliğinde Türk işadamları ile bir araya gelerek Azerbaycan'da mevcut iş imkânları ve karşılaşılan sorunlara ilişkin detaylı bilgi alacak, işadamları ile görüş alış verişinde bulunacağı açıklandı.

(İHA)

 


Etiketler: Bu  Akşam  Gidiyor  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER