bu da 'deliler kahvesi'  türkiye'de bir tane var

BU DA 'DELİLER KAHVESİ' TÜRKİYE'DE BİR TANE VAR

Denizli’nin Honaz ilçesinde her meslek grubundan insanların gittiği ve yıllardır ’Deliler Kahvesi’ olarak anılan yere ‘Deliler Kahvesi’ levhası asıldı.

Tarih : 16 Şubat 2015, 09:36
Puan Ver : Bu Da 'deliler Kahvesi' Türkiye'de Bir Tane Var(9/10)5


Denizli'nin Honaz ilçesinde her meslek grubundan insanların gittiği ve yıllardır 'Deliler Kahvesi' olarak anılan yere ‘Deliler Kahvesi' levhası asıldı. Levhanın asılmasının ardından birçok kişinin kahvehaneye giderek hatıra fotoğrafı çektirdiği görüldü.

Denizli'nin Honaz ilçesinde Mustafa Özarslan'ın yıllardır işletmeciliğini yaptığı ve her meslek grubundan insanın gittiği kahvehaneye ‘Deliler Kahvesi' levhası asıldı. Yıllardır Honaz ve çevresinde insanların Deliler Kahvesi olarak bildiği kahvehaneye akşam saatlerinde levhası asıldı. Kahveye gidenler tabelanın asılmasını, 'Denizli'nin Pamukkale'den sonra gezilip görülmesi gereken ikinci önemli merkezlerinden biri olan Honaz Deliler Kahvehanesi'nin tabelası düzenlenen törenle asıldı. Kendini akıllı sananların girmesinin sakıncalı olduğu merkezin Honaz'a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz' diyerek duyurdu.

Levhanın asılmasının ardından birçok kişi kahve tabelası önünde fotoğraf çektirirken, kahvede oturacak yer kalmadığı gözlendi. Fotoğrafları sosyal medyada paylaşılan kahve için birçok yorum yapıldığı görüldü. Kahvehanenin sahibi Mustafa Özarslan ise, 'Herkes burayı ‘Deliler Kahvesi' olarak bilir. Arkadaşlarla levhasını asmayı uygun gördük. Buradaki herkes akıllıdır ancak kahveye gelince herkes biraz da deli olur. Arkadaşlarla güzel bir ortamımız var. Herkesi kahvemize bekleriz' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Bu  Da    Deliler  Kahvesi      Türkiye  De  Bir  Tane  
Var  Denizli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER