BÜLENT ARINÇ'TAN MELİH GÖKÇEK’E ÇOK SERT CEVAPLAR !


BÜLENT ARINÇ'TAN MELİH GÖKÇEK’E ÇOK SERT CEVAPLAR !
Tarih : 23 Mart 2015, 18:24
Puan Ver : Bülent Arınç'tan Melih Gökçek’E Çok Sert Cevaplar !(7/10)3


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'e sert cevaplar verdi.Çankaya Köşkü'nde yapılan ilk Bakanlar Kurulu Toplantısının ardından kameralarına karşısına geçen Bülent Arınç, “Duygusal polemiklere girecek tıynette bir insan değiliz. Ona nezaketsizlik etmeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızla hukukumuz kardeşlik hukuku, dava hukukudur. Milletini candan seven bir insandır, halkımızın kahramanıdır” diye konuştu.

Açıklamalarının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirmek değil, bilgilendirmek amaçlı olduğunu söyleyen Arınç, “Cumhurbaşkanımızı bazı konularda eksik bilgilendirmişsek kusuru kendimizde ararız” dedi.

Bülent Arınç, benim yaptığım konuşmalarda saygısızlık, polemik göremezsiniz. Erdoğan benim sözlerimi hiç bir zaman yanlış anlamaz.

Yaptığı açıklamalardan daha önce Davutoğlu'nun haberi olmadığını da ekledi.MELİH GÖKÇEK'E CEVAP

Arınç, Melih Gökçek'in açıklamalarına ise, “Terbiyesizce bir açıklamadır. Benim görevden alınmamı isteyecek kadara haysiyetli bir insan değildir. Beni istifaya davet etmek senin haddin değil...Gökçek'in kendisine değil ama eşine saygım var. Bülent Arınç, Gökçek bir yerlere yaranmak ve oğlunun vekil adaylığını garantilemek istiyor' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Bülent  Arınç  Tan  Melih  Gökçek’E  Çok  Sert  Cevaplar    Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER