Bülent Şerttaş ne yapıyor öyle ?

BÜLENT ŞERTTAŞ NE YAPIYOR ÖYLE ?

Renkli kişiliğiyle magazin dünyasının gündeminden inmeyen ünlü sanatçı Bülent Serttaş, Büyükçekmece Belediyesi tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kaldı.

Tarih : 16 Ocak 2015, 14:42
Puan Ver : Bülent Şerttaş Ne Yapıyor Öyle ?(9/10)5


İstanbul Büyükçekmece'de düzenlenen bir programda sahne alan ünlü sanatçı Bülent Serttaş çılgın sahne şovuyla yürekleri ağızlara getirdi.

Renkli kişiliğiyle magazin dünyasının gündeminden inmeyen ünlü sanatçı Bülent Serttaş, Büyükçekmece Belediyesi tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen programda yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kaldı.

Serttaş, söylediği birbirinden güzel şarkılar ve sahne şovu ile davetlileri coşturdu. Gecenin coşkusuna kapılarak hızını alamayan Bülent Serttaş, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'e seslenerek 'Bakın sayın başkanım, sizin için şimdi ne yapacağım'' diyerek salonu dolduran binlerce kişinin şaşkın bakışları arasında 15 metre yükseklikteki sahne ışıklarını taşıyan direğe tırmandı.

Sanatçı, salondakilerin alkışları arasında çıktığı direğin tepesinden şarkısını seslendirdi. Cesareti ve heyecan dolu performansından dolayı Bülent Serttaş'ı kutlayan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, sanatçıya çiçek ve Büyükçekmece'nin sembolü olan tarihi Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü'nün bir maketini takdim etti.

(İHA)

 


Etiketler: Bülent  Şerttaş  Ne  Yapıyor  Öyle    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER