bunalım intihara sürükledi

BUNALIM İNTİHARA SÜRÜKLEDİ

Olay, saat 00.30 sıralarında, Evka 4 Mahallesinde bir apartman dairesinde gerçekleşti. Beş aydır kocasıyla boşanma aşamasında oldukları ve ayrı yaşadıkları nedeniyle bunalıma girdiği iddia edilen Ayla A. (37), balkonunun tavanında bulunan çamaşır demirine bağladığı iple kendini astı.

Tarih : 04 Ocak 2015, 10:12
Puan Ver : Bunalım İntihara Sürükledi(10/10)6


İzmir'in Bornova ilçesinde, bunalıma girdiği iddia edilen bir kadın, evinin balkonunda çamaşır demirine bağladığı iple intihar etti.

Olay, saat 00.30 sıralarında, Evka 4 Mahallesinde bir apartman dairesinde gerçekleşti. Beş aydır kocasıyla boşanma aşamasında oldukları ve ayrı yaşadıkları nedeniyle bunalıma girdiği iddia edilen Ayla A. (37), balkonunun tavanında bulunan çamaşır demirine bağladığı iple kendini astı. Olayı gören komşuları, polis ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Eve gelen polis, kapıyı kırarak içeri girdi. Sağlık ekipleri, ipi kesip genç kadına ilk müdahaleyi yaptı. Yapılan müdahalede, bir kız çocuğu annesi olan Ayla A.'nın hayatını kaybettiği belirlendi. Genç kadının cenazesi, otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Öte yandan Ayla A.'nın, intihar etmeden önce, kızını arkadaşının evine gönderdiği öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: Bunalım  İntihara  Sürükledi  İzmir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER