Bursaspor'a yakışmıyor !

BURSASPOR'A YAKIŞMIYOR !

Bursaspor Kulübü’nün en önemli gelir kaynaklarından biri olan Nalbantoğlu Katlı Otoparkı son dönemde bakımsızlıktan dökülüyor.

Tarih : 15 Ocak 2015, 11:57
Puan Ver : Bursaspor'a Yakışmıyor !(9/10)5


Bursa şehir merkezindeki Bursaspor Katlı Otoparkı'nı su basarkan, asansörler bakımsızlık yüzünden mühürlendi.

Bursaspor Kulübü'nün en önemli gelir kaynaklarından biri olan Nalbantoğlu Katlı Otoparkı son dönemde bakımsızlıktan dökülüyor. Tavanlarından sular akan, katlar arası yollarında su göletleri oluşan, sıvaları dökülen ve tuvaletleri çalışmayan otoparkın önceki gün asansörleri de Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerince mühürlendi. Devamlı arızalanan asansörlerin mühürlenmesiyle 7 katlı otoparka her gün girip çıkan yüzlerce araç sahibi ile otopark çalışanları arasında tartışmalar yaşanıyor. Araç sahipleri mağdur oluyor. Asansörlerin bakımı ve önemli eksiklerinin tamamlanması için 30 bin lira civarında para gerektiği öğrenildi.OTOPARK BELEDİYENİN, İŞLETMESİ BURSASPOR'UN

Bursaspor yönetiminin tamirat işinde topu Büyükşehir Belediyesi'ne attığı ileri sürüldü. Büyükşehir Belediyesi yetkililerin ise, otoparkın işletme hakkının kulübe verildiğini hatırlatarak, 'Parayı alan onlar, binanın bakımını da onlar yapmalı' dediği öğrenildi.

Vatandaşlar, her gün yüzlerce aracın giriş çıkış yaptığı ve Bursaspor Kulübü için onemli bir gelir kaynağı olan otoparkın en kısa zamanda bakımdan geçirilmesini istiyor.

(İHA)

 


Etiketler: Bursaspor  A  Yakışmıyor    Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER