cansız bedeni bakın nerede bulundu ?

CANSIZ BEDENİ BAKIN NEREDE BULUNDU ?

Alınan bilgiye göre, Gebze’de ikamet eden ve Çayırova’da bulunan bir cam fabrikasından emekli olan Cahit Akarsu (70) emekli olduktan sonra Kandıra Döngeller Köyü’nde bir arsa satın aldı.

Tarih : 19 Şubat 2015, 18:18
Puan Ver : Cansız Bedeni Bakın Nerede Bulundu ?(8/10)4


Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde kendisinden haber alınamayan yaşlı adamın cesedi komşusunun su kuyusunun içinde bulundu.

Alınan bilgiye göre, Gebze'de ikamet eden ve Çayırova'da bulunan bir cam fabrikasından emekli olan Cahit Akarsu (70) emekli olduktan sonra Kandıra Döngeller Köyü'nde bir arsa satın aldı. Emeklilikteki boş zamanlarını burada bahçe işleri ile uğraşarak geçiren Cahit Akarsu geçtiğimiz günlerde Döngeller Köyü'nde bulunan bahçesine geldi. En son salı günü kızı ile görüşen Cahit Akarsu'dan bir daha haber alamayan yakınları Kandıra'daki komşularını aradı.

Döngeller Köyü'ndeki evine gelen komşular jandarma ekipler ile birlikte Akarsu'nun evini kontrol etti ancak şahsa ulaşamadı. İki gündür jandarma ekipleri ve komşuları tarafından aranan Cahit Akarsu'nun cesedi bir komşusunun bahçesindeki kuyunun içinden çıktı. Kuyudan çıkartılan Akarsu'nun cenazesi otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Cahit Akarsu'nun dengesini kaybederek kuyuya düşmüş olabileceği öne sürülürken jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

(İHA)

 


Etiketler: Cansız  Bedeni  Bakın  Nerede  Bulundu    Kocaeli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER