cep telefonu hırsızı kamerada

CEP TELEFONU HIRSIZI KAMERADA

Kartal’da bir cep telefonu mağazasında iş yeri sahibinin dalgınlığından faydalanarak cep telefonu çalan hırsızın o anları güvenlik kameraları tarafından saniye kaydedildi.

Tarih : 02 Şubat 2015, 17:45
Puan Ver : Cep Telefonu Hırsızı Kamerada(8/10)4


Kartal'da bir cep telefonu mağazasında iş yeri sahibinin dalgınlığından faydalanarak cep telefonu çalan hırsızın o anları güvenlik kameraları tarafından saniye kaydedildi. 5 ayrı suçtan kaydı bulunan şahıs, Güven Timleri tarafından Beyoğlu'nda yakalandı.

Kartal'da bulunan bir cep telefonu mağazasında cep telefonu çalarken güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen 21 yaşındaki H.Ö. isimli hırsız, emniyet güçleri tarafından tespit edildi.

Kadıköy ve Gaziosmanpaşa'da cep telefonu hırsızlığı olmak üzere 5 ayrı suçtan kaydı bulunan H.Ö. Güven Timleri tarafından Beyoğlu'nda yakalandı. H.Ö. sevkedildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

H.Ö.'nün Kartal'da bir cep telefonu mağazasında yaptığı hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde dükkana müşteri kılığında giren hırsızın bir süre telefonlarla uğraştıktan sonra, dükkan sahibinin müşterilerle ilgilenmesinden faydalanıp tezgah üstünde bulunan cep telefonunu çaldığı görülüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Cep  Telefonu  Hırsızı  Kamerada  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER