chp lideri avrupa parlamentosu başkanı'yla görüştü

CHP LİDERİ AVRUPA PARLAMENTOSU BAŞKANI'YLA GÖRÜŞTÜ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz ile Genel Merkez’deki makamında bir araya geldi.

Tarih : 09 Nisan 2015, 13:24
Puan Ver : Chp Lideri Avrupa Parlamentosu Başkanı'yla Görüştü(10/10)6


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ile görüştü.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz ile Genel Merkez'deki makamında bir araya geldi. Kılıçdaroğlu'nun 'Merhabalar hoşgeldiniz' diyerek karşıladığı Schulz, 'Başbakan olduğunuzda da görüşme dileğiyle Haziran'dan itibaren' ifadesini kullandı.

Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, 'Bu yorum güzel' diye karşılık verdi. Schulz'un 'Biz de ümit ediyoruz. Nasıl şuandaki durum?' sözleri üzerine Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti:

' Aday listelerimizi dün açıkladık. Son derece olumlu tepkiler alıyoruz. Çok güzel projeler hazırladık halkın önüne çıkmak için, daha önce de ifade etmiştim. 550 milletvekili adayımız bunları sahada anlatacak. Sokaktaki vatandaşın özellikle ekonomik açıdan çok ciddi sorunları var. O sorunları çözmek için tabii bizim güzel projeler hazırlamamız lazım. Vatandaşın borcu konusunda bir projemiz var. Yoksulluğu sonlandırmak için bir projemiz var. Emeklilerle ilgili bir projemiz var. Onların aldığı aylıklar çok düşük. Yani sonuçta çok iddialı projelerimiz var.'

Schulz ile Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmesine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik ile Milletvekilleri Aylin Nazlıaka ve Aykan Erdemir de katıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Chp  Lideri  Avrupa  Parlamentosu  Başkanı  Yla  Görüştü  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER