çılgın aşıktan ilginç evlilik teklifi

ÇILGIN AŞIKTAN İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFİ

. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerinin de dahil olduğu sürpriz evlenme teklifi çevredeki vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.

Tarih : 14 Şubat 2015, 23:42
Puan Ver : Çılgın Aşıktan İlginç Evlilik Teklifi(9/10)5


Çanakkale'de 3 aydır birlikte olduğu kız arkadaşına sürpriz bir evlenme teklifi hazırlayan Abidin Çakır, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde bu isteğini gerçekleştirdi. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerinin de dahil olduğu sürpriz evlenme teklifi çevredeki vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.

Çanakkale'de özel bir kurumda Güvenlik Görevlisi olarak çalışan Abidin Çakır (27), 3 ay önce tanıştığı kız arkadaşı Belgin Dinç'e (28) sürpriz bir evlilik teklifi hazırladı. Çanakkale'nin Biga ilçesindeki Koz Çeşme Ortaokulu'nda 6 yıldır öğretmen olarak görev yapan Belgin Dinç, akşam saatlerinde Çanakkale'ye geldi. 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle erkek arkadaşı Abidin Çakır'la bir restoranda yemek yiyeceğini zanneden Dinç, yapılan sürprizden habersiz mekana geldi. İçeride bir süre oturup yemek yiyen çiftin yanına rol icabı İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerine bağlı iki polis memuru geldi. Abidin Çakır'ın hakkında şikayet olduğunu ve Emniyet Müdürlüğü'ne kadar gelmesini belirten ekipler, apar topar genç aşığı mekandan çıkardılar. Yaşananlar karşısında şoka giren genç kız ise, sevgilisi Abidin Çakır'ın arkasından geldi.

Restoranın önünde bekleyen genç çiftin arkadaşları, çıkışta ikiliyi konfeti yağmuruna tutarken, bir yanda da yukarıdan 10 metrelik pankart sarkıtıldı. ‘Benimle Bir Ömür Boyu Güler Misin?' yazılı pankartı gören genç kız, heyecanını gizleyemedi. Herkesin önünde diz çöken Abidin Çakır, cebinden çıkardığı yüzükle evlenme teklifi etti. Erkek arkadaşının evlenme teklifine ‘Evet' yanıtını veren Belgin Dinç'i çevredeki vatandaşlar ve sürprize dahil olan arkadaşları alkış yağmuruna tuttu.

Evlenme teklifinin ardından açıklamada bulunan Abidin Çakır, “Bu ilginç olayı yapmak adına Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli komiser abimizi çağırdık. Bu durum benim için baya bir stresli oldu. Yukarıda durumun hakimiyetini zor korudum. Ama en sonunda sanırım başardık. Ne mutlu bize” dedi.

Mutluluktan gözleri dolan Belgin Dinç ise, “Şaşırtıcı, mutlu oldum tabii ki. Böyle özel bir günde böyle bir teklifi almak güzel bir şey. Herkese nasip olmuyor Polislerin gelip bizi aşağıya indirmesini şaka zannettim. Ama bu durumun sonunda bu sürprizle karşılaşacağımı bilmiyordum” diye konuştu.

Yapılan teklifin ardından polis memurları genç çifte mutluluklar dileyerek görevlerinin başına döndü. Genç çift ise tekrar restorana geçerek romantik bir akşam yemeği yedi.

(İHA)

 


Etiketler: Çılgın  Aşıktan  İlginç  Evlilik  Teklifi  Çanakkale  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER