cinayet için araç kiraladı

CİNAYET İÇİN ARAÇ KİRALADI

Türkiye’yi sarsan cinayetin sır perdesi aralanıyor. 28 Ocak akşamı evden ayrıldıktan sonra dün Orhangazi’de kale mevkiinde cesedi bulunan 18 yaşındaki İbrahim Yerli’nin katil zanlısı olduğu iddia edilen Ö.D. ile ilgili bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

Tarih : 24 Şubat 2015, 18:15
Puan Ver : Cinayet İçin Araç Kiraladı(7/10)3


Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, vahşice öldürülen İbrahim Yerli'nin katili olduğu ileri sürülen Ö.D.'nin cinayet için araç kiraladığı belirlendi.

Türkiye'yi sarsan cinayetin sır perdesi aralanıyor. 28 Ocak akşamı evden ayrıldıktan sonra dün Orhangazi'de kale mevkiinde cesedi bulunan 18 yaşındaki İbrahim Yerli'nin katil zanlısı olduğu iddia edilen Ö.D. ile ilgili bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltında tutulan Ö.D.'nin, 28 Ocak akşamı Orhangazi'de faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketinden kamyonet kiraladığı tespit edildi. Ö.D'nin saat 19:44'te kiraladığı aracı 5 saat sonra saat 00:36'da araç kiralama şirketine teslim ettiği belirlendi.

İbrahim Yerli'nin 28 Ocak'ta kaybolmasından sonra Ö.D.'den şüphelenen polis araştırma yapmış ve kiralık araca ulaşmıştı. Kiralanan araçta kan izine rastlanmış, bunun üzerine o tarihte gözaltına alınan Ö.D. daha sonra serbest bırakılmıştı.

(İHA)

 


Etiketler: Cinayet  İçin  Araç  Kiraladı  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER