cinsel etkili haplar, gizli kameralar...

CİNSEL ETKİLİ HAPLAR, GİZLİ KAMERALAR...

Alınan bilgiye göre, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 27 Ocak günü Sümer Mahallesi’nde bulunan bir ikametten yardım istendiği bilgisi üzerine harekete geçti.

Tarih : 29 Ocak 2015, 13:57
Puan Ver : Cinsel Etkili Haplar, Gizli Kameralar...(6/10)2


İstanbul Zeytinburnu'nda düzenlenen operasyonda fatura ve reçetesiz yaklaşık 700 bin adet zayıflatıcı ve cinsel etkili hap, 43 adet gizli kamera ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 27 Ocak günü Sümer Mahallesi'nde bulunan bir ikametten yardım istendiği bilgisi üzerine harekete geçti. Söz konusu adrese giden ekipler, İ.T. (26) isimli erkek şahıs ile Çin uyruklu Doğu Türkistanlı Z.Z. (28) ve G.Z. (32) isimli kadınlarla karşılaştı. Z.Z. isimli kadının burnunun kanadığını fark eden ekipler, İ.T.'nin de şüpheli davranışlar sergilemesi üzerine adreste arama yaptı. Yapılan aramada fatura ve reçetesiz yaklaşık 690 bin adet zayıflatıcı ve cinsel etkisi bulunan hap,1 adet hassas terazi, 40 adet flash bellek şeklinde gizli kamera, 3 adet anahtarlık şeklinde gizli kamera ve 6136 sayılı kanuna muhalif nitelikte 1 adet bıçak ele geçirildi. İ.T. hakkında 5067, 6136 SKM ve kişilerin hayatını ve tehlikeye sokacak biçimde ilaç yapma suçlarından adli işlem yapıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Cinsel  Etkili  Haplar  Gizli  Kameralar  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER