çocuk parkında baz istasyonu mu olur ?

ÇOCUK PARKINDA BAZ İSTASYONU MU OLUR ?

Geçtiğimiz aylarda Merkez Yıldırım ilçesinin Mollaarap Mahallesi sakinleri, Çobanbey Dinlenme Parkı’na aydınlatma için dikildiği söylenen direğin baz istasyonu olduğunu öğrenince sokağa döküldü.

Tarih : 24 Ocak 2015, 13:24
Puan Ver : Çocuk Parkında Baz İstasyonu Mu Olur ?(8/10)4


Bursa'da, vatandaşların eylemlerine rağmen çocuk parkına baz istasyonu kuruldu.

Geçtiğimiz aylarda Merkez Yıldırım ilçesinin Mollaarap Mahallesi sakinleri, Çobanbey Dinlenme Parkı'na aydınlatma için dikildiği söylenen direğin baz istasyonu olduğunu öğrenince sokağa döküldü. İstasyonun çocuk parkının yanına yapılmasını istemeyerek eylem yapan vatandaşlar, işlemin hemen iptalini istedi. Fakat ekipler, vatandaşın tepkisine rağmen istasyonu kurdu. Çocuk parkının hemen yanındaki baz istasyonu düşündürücü görüntüler oluşturdu.

Mollaarap Muhtarı Elif Serbez, eylemlerine rağmen istasyonun kurulmasının çok üzücü olduğunu ifade ederek, “Çocuk parkının içine baz istasyonu mu olur? O kadar eylem yaptık. İmza kampanyası düzenledik. Bunu istemediğimizi belirttik. Cumhuriyet Savcılığı'na müracaat ettik. Yetkili bir çok kişiyle ulaşarak sıkıntımızın giderilmesini istedik. Ona rağmen istasyonu kurdular. İdare Mahkemesi'ne müracaat edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile GSM operatörü arasındaki kiralama sözleşmesinin iptalini istiyoruz. İçler acısı bir manzara oluştu. Çocuklarımız hiç mi düşünülmüyor?” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Çocuk  Parkında  Baz  İstasyonu  Mu  Olur    Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER