cuma günü o şehirde olacak

CUMA GÜNÜ O ŞEHİRDE OLACAK

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak yaptığı açıklamada Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’da gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunacağını söyledi.

Tarih : 17 Şubat 2015, 18:00
Puan Ver : Cuma Günü O Şehirde Olacak(6/10)2


Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak yaptığı açıklamada Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'da gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunacağını söyledi.

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, koordinasyon toplantısı için gittiği Palu'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programlarının ana hatları ile belli olduğunu ifade eden Vali Koçak, 'Cuma günü Cumhurbaşkanımız Elazığ'a hem bir dizi açılış için hem de teşekkür ziyareti için gelecekler. Cuma günü Cuma namazından önce saat 11:00 civarında Elazığ'da olacaklar. Cumhurbaşkanımız ilk olarak belediyeyi ziyaret edecek, ardından cuma namazına geçecek. Namazdan sonra valiliğimizi ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanımız, açılışlara katıldıktan sonra 8. Kolordu Komutanlığı'nı ziyaret edip ayrılacaklar' dedi.

Vali Koçak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cuma günü saat 13.30 ile 14.00 saatleri arasında İzzetpaşa Meydanın'da vatandaşa hitap edeceğini de aktardı.

(İHA)

 


Etiketler: Cuma  Günü  O  Şehirde  Olacak  Elazığ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER