davutoğlu sevgi seli ile karşılandı

DAVUTOĞLU SEVGİ SELİ İLE KARŞILANDI

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il kadın kolları kongresi ve toplu açılış törenlerine katılmak üzere saat 11.30’da Ana uçağı ile Antalya Havalimanı’na iniş yaptı.

Tarih : 15 Şubat 2015, 12:51
Puan Ver : Davutoğlu Sevgi Seli İle Karşılandı(9/10)5


Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Kongresi'ne katılmak üzere Antalya'ya geldi. Davutoğlu, havalimanı ve yol üzerindeki Konyalılar Derneği önünde bekleyen vatandaşlarca yoğun ilgiyle karşılandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il kadın kolları kongresi ve toplu açılış törenlerine katılmak üzere saat 11.30'da Ana uçağı ile Antalya Havalimanı'na iniş yaptı. Davutoğlu'nu havalimanında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, AK Parti Antalya milletvekilleri Vecdi Gönül, Hüseyin Samani, Sadık Badak, Gökçen Özdoğan Enç, Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Başkanı Rıza Sümer ve çok sayıda partili karşıladı.

VIP çıkışında partililerin sloganları ile karşılanan Başbakan Davutoğlu, “Başbakanımız sizi çok seviyoruz” pankartı açan kalabalığı selamlamak üzere kalabalığa doğru ilerledi. Partilileri ile tek tek tokalaşan Davutoğlu sonra Kepez İlçesindeki Turgut Özal Spor Salonunda partisinin il kadın kongresine doğru hareket etti. Davutoğlu Yeşilırmak caddesinde bulunan Konyalılar Derneğini de ziyaret etti. Davutoğlu burada ‘Sayın Başbakanımız evinize hoş geldiniz' yazılı pankartla karşılandı. Dernek önünde bekleyen kalabalıkla parti otobüsünden inerek görüşen Davutoğlu'na kalabalık yoğun ilgi gösterdi. Çocuklara oyuncak dağıtan Davutoğlu, “Tüm Konyalıları selamlıyorum. İlginizden dolayı teşekkür ederim. Kongreden bekliyorlar inşallah daha çok görüşeceğiz” dedi.

Davutoğlu, parti otobüsüyle kongrenin yapılacağı Turgut Özal Kapalı Spor Salonu'na geldi.

(İHA)

 


Etiketler: Davutoğlu  Sevgi  Seli  İle  Karşılandı  Antalya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER